Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám unokatestvérének a...

Anyám unokatestvérének a testvérének a lánya nekem kim?

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

OFF:

Ne haragudj.. de anyukád unokatestvérének a testvére az szerintem ugyanúgy anyukád unokatestvére.

ON:

Mi ezt második unokatesóknak mondjuk.

2012. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

anyád unokatestvérének a testvére szintén anyád unokatestvére...

az ő lánya meg neked unokatestvéred - hogy hanyadik, az attól függ, hogy anyád hanyadik unokatestvéréről beszélünk...

2012. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Anyukád unokatestvérének a lánya az anyukád másod unokatestvére. ÉS ugye az unokatesó testvére is anyukád unokatesója :)

Szerintem arra, amit te kérdezel már nincs szó, elég távol áll tőled!

2012. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
ja dee, utolsó vagyok még,. az a harmad unokatestvéred! Megnéztem, még ilyen is van :D
2012. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hangszoros válasza:
0%

Na ha már a rokonságiakról van szó: Sógornőm lánya? Bácsikája vagyok? És ha igen, akkor én mit mondjak róla? Kis húgom? Ez hülyeségnek tűnik.

Van még kérdéses: Bemutatkozáskor a "lovagom" mondja a lány. és a fiú mit mondjon hasonló szituban ?

2012. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tortillavadász válasza:
45%

Másodunokatestvér vagy dédunokatestvér neked, anyukádnak pedig másodunokahúga. Mert a nagyszülők voltak testvérek.


Sógornő gyerekének az előző válaszoló a nagybácsija (vagy nagynénije), a gyerek neki: unokahúga vagy unokaöccse (ez a kettő teljesen más, mint az unokatestvér, bár szokták az unokatestvérre is használni a nem és életkor szerinti megkülönböztetés miatt).


[Az unokatestvér eszerint lehet: unokanővér, unokahúga, unokanénje, unokafivér, unokabátyja, unokaöcse.]

2012. jan. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
61%
rokonod
2012. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Jászay András válasza:
50%
5/7-nek: A lovaghoz a hölgy illik.
2012. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rokonod ükunokai fokon. MZ/X jelentkezz....
2012. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zsolti810113 válasza:
0%
Mivel ő is anyukád unokatestvére, így neked egyértelműen a másodunokatesód. Szóval ne kezdj vele, mert felléphetnek génhibák! :)
2012. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!