Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vérfertőzés e, ha a nagymamám...

Vérfertőzés e, ha a nagymamám első-unokatestvérének az unokájával házasodok össze? És vérfertőzés e, ha a nagymamám testvérének az unokájával házasodok össze?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Hát ha van gusztusod hozzá :-((

Sajnállak

2009. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyik se az! Ne hagyd magad lefújolni! Bár engem lepontoznak, rá se rántok, mert nálam van az igazság. Legfejjebb néhány ponttal visszacsúszok.. na és?...
2009. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

az elsö esetben 3-ik unokatestvérek vagytok a második esetben meg másodunokatestvérek.

vérfertözés ha egyenesái rokonnal sexelt, (pl.szülö gyermekével, unokájával, testvérek)

sissi királynö elsöunoktestvérével házasodott.


de sokszor a másod harmadunokatestvérek nem is tudják hogy rokonok.

2009. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

azért még mindíg jobb eset mint ha a csillagok háborújában nem derül ki hogy leia luke testvére és összeházasodnak :D


Nem minősül vérfertőzésnek (nem közeli rokonság) és ne hagyd magad.

mivel egyházi eredetű törvény, végülis ha Ádámtól és Évától származunk akkor gyakorlatilag mindenki vérfertőző

2009. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
20.29-es vagyok. Álljon itt az én példám: Az apám első unoktestvére felesége a menyének az anyja az én férjem édesanyja testvérének a lánya. Most akkor kicsoda is nekem a férjem??? A válasz: a férjem és nem a rokonom. Egyébként azt sem tudtuk, hogy van ez a rettenetes távoli rokonság, nem is ismertük egymást. Csak az esküvő után egy évvel derült ki. Ne hallgass a buta bölcselkedőkre!
2009. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sexylady ***** válasza:
38%
Kedves 20:30-as! Sissy, és a nemesi házasságok ide sztem rossz példa, mert ugyebár az unokatestvérházasságokból származott is bajuk bőven a Wittelsbach-oknak /Sissy családja/ De szerintem ezekben az esetekben semmi baj nem lesz.
2009. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Anno az uralkodó családok mind egymás közt házasodtak, ezért egy idő után elfogyott a választék és csak unokatestvérek maradtak. Rengeteg retardált gyerek született ebből kifolyólag.

Még ha nem is bünteti a tövény és a válaszolók többsége mind tolerálja, azt meg kell jegyezni, hogy bármiféle azonosság megsokszorozza a retardált gyerek születésének az esélyét.

2009. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akar a brant házasodni velük, kedves első válaszoló! Azért gondolhattad volna hogy nem vagyok ilyen helyzetben, mert nem 1 példát kérdeztem hanem kapásból kettőt. Csak minap találkoztam a nagymamám testvérének az unokájával akiből szép szál legény lett, és akkor jutott eszembe ez a kérdés. De sose tudnám megtenni mert úgy nőttünk fel hogy rokonok vagyunk, úgyhogy szóba sem jöhet!

A többieknek köszönöm a választ!

Ezen a "Az apám első unoktestvére felesége a menyének az anyja az én férjem édesanyja testvérének a lánya" már 10 perce töröm a fejem de nemigazán tudok rájönni annyira bonyolult már :D

2009. júl. 27. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

A törvény már nem tiltja az ilyen házasságot, a genetikai tényezőkről meg szerintem Czeizel Endre levegővétel nélkül két órát bírna neked beszélni.


nem akarok én gonosz lenni, de az vagyok:-)))

Van itt a városunk mellett egy falu. Olyan "gazdag vagyok, de nem költöm el, de nem kell más kölke, ezért a faluból házasodom" típusúak. Na apám, itt aztán mindenki-mindenkinek több szálon rokona.

Érdekes emberek is, nem mondom. Olyan hírek járnak róluk, hogy:

1, Mielőtt bekapcsolják a tv-t felsepernek, nehogy piszkot lássan a tv bemondó, ha szétnéz.

2. Annakidején gyűjtést szerveztek Isaura felszabadítására...


Szóval: kicsit debilek. De komoly. Nem véletlenül terjednek róluk ilyen történetek.

Nekem is lett volna egy udvarlójelöltem, mikor kimondta, hogy honnan származik, húú... egyből offoltam.

2009. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Melyik falu ez, elárulod? :)
2009. júl. 28. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!