Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukám unokatestvérének a...

Anyukám unokatestvérének a fia nekem kim? Megismertem egy férfit, akivel vonzódni kezdtünk egymáshoz és csak ezután derült ki, hogy rokonok vagyunk.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek hasonló esetben?
2012. jan. 18. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Másod unokatesód, és ha elviselitek az emberek furcsán nézését, ha tudják ők is, akkor még járhattok is.
2012. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom,másod uncsitesók akár össze is házasodhatnak :)
2012. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másod unokatesók. Akár együtt is lehettek, semmi különösebb nincsen benne, távoli rokonok vagytok.
2012. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másod unakatesóg. Nekem a rokonságban van ilyen., össze is házasodtak, van két egészséges gyerekük. Igaz sokan nem jó szemmel nézték, főleg az idősebbek.
2012. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bár a jelenlegi helyzet egy kissé bonyolult, majd az idő megoldja, mindenesetre megnyugtató tudni, hogy egy ilyen kapcsolatban sincs semmi akadálya az egészséges gyermeknemzésnek.

2012. jan. 18. 15:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen ti házasodhattok. De a sima unokatesók tudtommal nem, mert van esély a vérfertőzésre. Szóval annyira nem kell félni, bár elég fura szituációkat szülhet. Sok szerencsét :)
2012. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Előzőnek. De igen, első unokatesók is házasodhatnak.

Én ismerek nem egyet, és az összes gyerek egészséges.

Ha ez akkora gond volna, nem engednék a házasságot !

2012. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszönöm a helyesbítést 82%-os ;D
2012. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Első unokatestvérek is legálisan házasodhatnak. Én még annyit javasolnék, hogy ha biztosra akartok menni a gyerekek miatt, akkor csináltassatok genetikai vizsgálatot. Sok szerencsét!
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
51%

tutti hogy nem másod unoka teso mert a másod unoka tesok a

nagyszülők testvérének az unokái

[link]

2012. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!