Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Testvérem miért utál mindenkit?

Testvérem miért utál mindenkit?

Figyelt kérdés
Nincs egy igaz barátnője, a macskáját is utálja...a családját se szereti...pedig mindent megkap..nem értem őt lány és 17 éves...komolyan tizen ezres ruhák...olyan mély gyűlölet van benne amit nem tudok megfejteni.. ja és rengeteget hisztizik és idegeskedik..magát szereti :)
2012. márc. 2. 19:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* tizen ezres ruhái vannak :)
2012. márc. 2. 19:30
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Hiányzik neki 1-2 nyakleves gyerekkorából. De még nem késő. :) Tipikus gyűlölködő ribi.
2012. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az lehet hogy kellett volna neki de mit értesz azon hogy ribi??? ????
2012. márc. 2. 19:37
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát speciel nem írtál a társas életéről, de én az ilyen elégedetlenkedő, elkényeztetett tyúkokat így hívom. :) Gondolom a pasikat is falja, és azt hiszi, ő a világ közepe.
2012. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ö 1 emo xDD
2012. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem..pont hogy csak 1 komolyabb fiúja volt...mondom nem szeret igazán senkit
2012. márc. 2. 19:42
 7/17 A kérdező kommentje:
nem emo...tiszta divatos meg minden...de nem ez a répagatya tornacipő izé...tényleg divatos
2012. márc. 2. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Engem szeret? Hihetetlen.
2012. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Több oka is lehet.Például úgy érzi, hogy őt nem szeretik. Előfordul, hogy a szülők vagy a nagyszülők két gyerek közül azegyikre kevesebb figyelmet fordítanak, és akkor úgy érezheti, hogy őt nem szeretik. Vagy csúnyábbnak látja magát.

Lehet viszont valami betegség is, PL: gyomorfekély, vagy a máj rossz működése, ami türelmetlenné, idegessé teszi.

Szerintem próbálj meg a szüleiddel beszélni erről.

2012. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagymamám és a szüleink imádnak minket ...őt is!!! Ő nyelvvizsgára kap pénzt 90 ezer forintos fényképezőgépje van , nem az a gond mindenki szereti! napi puszikat kap meg minden és önmagát festegeti 1 órán keresztül és magát nézegeti...szépnek látja magát, volt orvosnál csak annyi baja van hogy túl bénán fogyókúrázott és nem evett elég fehérjét meg olyanokat amit enni kéne... anyával is nagyon csúnyán beszél....anya kérdi tőle hogy melyik busszal megy holnap ő meg ráordít anyára hogy fogja be...pszichológushoz is jár :)
2012. márc. 3. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!