Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Bőv. Lent

Mit tegyek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

A férjemmel az anyjáéknál lakunk már kb 4hónapja,de fizetjük is a mi részünket.A férjem cukorbeteg,és nem lát már,csak foltokat,nem tud dolgozni. 36éves.Most kap nyugdíjjat.Azt tudni kell,hogy a szülőkkel oltári szar a viszonyom,lehetne taglalni hogy miért,ebből az a lényeg hogy mióta én megjelentem,azóta ki nem állhatnak,és csak azt nézik,hogy tehetnek tönkre,vagy hogyan alázhatnak meg minden percben,mert nem bírják elviselni,hogy a férjemet én gondozom(nem mintha sokat törődtek volna a fiukkal,mert mikor megszületett,otthagyta az anyja a szüleinél,ott nőtt fel,az apja meg lelépett és mikor felnőtt a férjem,akkor ugymondd visszafogadta az anyja meg a mostani férje,aki érezteti vele hogy nem a fia)és én velük ellentétben csak jót akarok neki.Az a lényeg hogy szó szerint megfujta a nevelőapja a drága autóját,egyszerűen azt mondta hogy nem adja oda a kulsokat,mert mostantól övé a kocsi.De ez csak a kezdet.Utánna meg az anyja számlájára megy azóta is a pénze a páromnak,és azt is lenyelik mindíg.Meg még amit a szeme miatt is kapott,azt is.Nincs se autónk,se pénzünk.

Mit tegyek



2012. ápr. 6. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy elvették a kulcsokat, nem lett átírva a tulajdonjog, gondolom legalábbis, hogy ezt nem tettétek meg...

A párod pénzét át lehet irányítani máshová is, csak be kéne menni a bankba és új megbízást adni. Gondolom...

A párod hogy viszonyul ehhez? Ő miért egyezett bele ezekbe?

2012. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal költözzetek el onnan, és ha kell, bíróság útján pereljétek vissza a kocsit, és a pénzt.
2012. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bence_ ***** válasza:
100%

Eltudtok költözni?

Miért megy az édesanyja számlájára a pénz. Ehhez a párodnak is hozzá kellett járulnia.

2012. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én se tudom miért megy az anyja számlájára a pénz.

A kocsi meg már a vénember nevén van.

Amugy meg a család mikor nagy lett sak akkor foglalkozott vele de akkor is csak mig el nem szedték a több mint 2 millioját akkor is. Nem szeretik csak élősködnek rajta.

2012. ápr. 6. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg a párodnak, hogy ez így nagyon nem jó.A számlát utaltassátok máshova a bankban.Ha tudtuk minél hamarabb költözzetek el.
2012. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!