Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apám egy őrült idegbeteg...

Apám egy őrült idegbeteg állat. Mit csináljak, ha nagyszüleimmel nem akarok rosszba lenni?

Figyelt kérdés
Simán kihívhatnánk a rendőrséget, de nagyszüleimmel nem akarok összeveszni miatta.
2012. ápr. 12. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Enyém is egy idegbeteg barom de most mitcsináljak vele?
2012. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál?
2012. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őrjöng mindenért, bármi rosszat csinál mi vagyunk a hibásak, mert nem hagyjuk békén, ha nem szólunk hozzá az a baja, hogy szóba se állunk vele, ha valakinek elmondjuk hogy milyen akkor milyen szemét mocsok hazudozós férgek vagyunk, egyedül akkor beszél szépen ha akar tőlünk valamit, semmit nem csinálhatunk mert minden baj, az ő portáján ő a főnök, örüljön hogy itt lakhatunk, takarodjunk a b.dös k.va anyánkba, és hasonlók. És hozzáteszem hogy kb 3 hónapja nem keresett mert egyéni vállalkozó és szarik mindenre, van vagy 200.000 forintnyi munka, de már viszik elfele, mert nem csinálja. Anya diplomás, apám szakmunkás, de anya csinál mindent, mindenkinek az a véleménye, hogy apám @, a mostani szomszédoknak is, meg a nagyszüleim szomszédjainak is. Nagyszüleim is tudják, csak pár éve halt meg a fiuk, és nem nagyon tudták feldolgozni. Mára sikerült, de azt már nem tudnák feldolgozni ha ezt a barmot is elvesztenék. Egy nyitvahagyott ajtó miatt is úgy őrjöng, mint más egy betört ablakért se. Akkor vagyok neki jó, ha valamit segíteni(csinálni) kell, amúgy nem visz sehova, csak ha tudom hogy mennek és már ott állok a kocsi mellett amikor indulni akar, máskülönben itthonhagy, de ha valamire nemet merek mondani, akkor már tőlem hálátlanabb férget nem látott, és a szokásos ilyen-olyan amolyan vagyok. Van hogy valami nem tetszik neki és bejön, mindent lesöpör az asztalomról. Poharat, tükröt, egyéb értékeket. Ez kb a tizede, vagy még annyi se annak, amit csinál.
2012. ápr. 12. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az enyémet írtad le véletlenül? :)

A legközelebbi esemény az volt nálunk hogy egy szatyor rossz helyen volt és egyből f@sz vagyok meg bunkó paraszt mert 10 centivel arrébb kellett volna tenni. -.-

2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tudom hogy az ilyenek nehezen kezelhetőek, de nem ártana leülni megbeszélni! de nem úgy, hogy felsorolod a sérelmeidet, hanem úgy elmondva, hogy téged ezek a dolgok bántanak. Látom nagyon forr benned a düh, szóval először hideg fejjel kéne hozzáállnod, ha valóban változást akarsz.

És meg kell mondani neki hogy az üvöltözés nem megoldás! akár 52szer is!

De ha semmire se jutsz vele, akkor az a tanácsom, engedd el a füled mellett, csak rád lesz káros hatással, ha belelovalod magad.

2012. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

" nem ártana leülni megbeszélni"

Az ilyen emberrel nem lehet megbeszélni semmit!

2012. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát nem!

Ha mondok neki valamit, jobb esetbe beül a kocsiba és elmegy, rosszabb esetbe belerug valamibe, felrug valamit, földhöz vág valamit. Meg persze pofázik nekem egy sort, hogy milyen kis hálátlan féreg vagyok, hogy ő mimindent tesz értem(semmit) meg hogy mások így mások úgy. Ha mondok neki valakit, hogy itt így van, akkor azt mondja, hogy költözzek oda. Már '96-ban úgy megverte anyát, hogy kórházba került, és még vannak ilyenek. Többen mondták már, hogy hívjuk ki a rendőrséget, de akkor meg nagyszüleimmel is összevesznénk, amit nem akarok. Már gondoltam rá, hogy keverni kéne valami nyugtatót a kajájába, de nem tudom. Tanácstalan vagyok.

2012. ápr. 12. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
jó. hát ha meg sem próbálsz leülni megbeszélni akkor mégis mit vársz? te is hasonlóan neorotikus lettél, mint az apád. Lehetnél kicsit különb tőle, tudom nehéz. sok sikert!
2012. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hogy én nem tudok beszélni vele, de senki sem. Nagypapám is próbált már, de őt is lesz@rja.
2012. ápr. 13. 22:07
 10/11 anonim válasza:

Én nagyon sajnálom hogy ilyen az apád:(( megértelek.

Az enyém is egy szörnyeteg.Nem élek vele,de egy nagy zsarnok.

2012. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!