Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Új lakásba költözés után...

Új lakásba költözés után mikor illik meghivni a szülőket?

Figyelt kérdés

Még apró finomitások vannak,nagyrészt már elpakoltunk,még hiányzik 1-2 dolog,de lakható.

Szülőket illik meghivni ugy hogy még nem tökéletes,vagy várjunk amig berendezkedünk teljesen?

(a meghivás egyenlőr azzal hogy sütni-főzni nekik)



2012. jún. 4. 09:59
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:

Normális esetben segítenek költözni, pakolni, festeni stb:)

Hívd meg őket most és be kell fogni melózni:)

2012. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ketten csináltunk mindent,nem igazán mutattak hajlandóaágot ilyenre.

(vagyis én nem vagyok igazán beszélő viszonyban a szüleimmel,párom szülei pedig annyit fűztek hozzá,hogy ugyis mi tudjuk mit hogy akarunk)

2012. jún. 4. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a viszony,akkor én megvárnám az első "hivatalos" alkalmat,névnap,születésnap...amikor úgyis meghívnátok
2012. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb, hogy túl legyetek rajta.

Csináltok pár szendvicset és meghívjátok őket lakás avatóra. Még ajándékot is kaphattok, jó esetben helyreáll a béke a szüleiddel.:)

2012. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem szoros a viszony, akkor elég csak a legközelebbi ünnepi alkalmon meghívni őket.


nálunk anyum nagyon tevékenyen részt vett a költözésben, a párom anyukája kb csak a lakcímünket tudja, és egyszer volt itt a ház előtt. próbáltam akkor behívni, nézze meg a lakást pár percre, de valami ürüggyel kihúzta magát. azóta nem hívom, nem erősködök, pláne ha ennyire nem érdekli.

2012. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én szüleim nem lesznek meghivva,nagyszüleim voltak már ,segitettek.

Párom szülein gondolkodom csak.

Ha még nem készbe hivom őket,akkor megkapom hogy rendetlenség van,ezt igy kellene,azt úgy.Ha csak pár hét múlva hivom őket,akkor pedig azt hogy miért nem hamarabb,hisz ők kiváncsiak.

2012. jún. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!