Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most mit csináljak? Most már...

Most mit csináljak? Most már nem csak a család néz rám ferde szemmel.

Figyelt kérdés

Anyám úgy állította be az ismerőseinknek a legjobb barátnőmet mint rendes barátnőt (párt). Pedig nem vagyok leszbikus csak nincs barátom éppen. És még nem is volt, de az más tészta.

És itt vannak a vendégek, és úgy beszélnek rólam, mintha ez nálam már végleges lenne és kérdezik hogy hogy van meg mit csinál. Mivel nem neveznek meg konkrétan semmit, így nem is védekezhetek, mert csak célozgatnak.

Úgy felszedni meg nem akarok egy fiút hogy na most ő a barátom vége a találgatásoknak. Én úgy vagyok vele hogy majd lesz barátom ha az élet úgy hozza. Szeretnék persze, csak így nehéz hogy már előítéletesek is.

Mit csináljak? Engedjem el a fülem mellett a dolgokat?


2012. jún. 17. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És a barátnődnek nincs pasija? Akkor mondhatnád hogy most a pasijával van. Vagy ha kérdezik akkor mondd azt hogy egy fiúval randizgat. Csak leesik nekik.
2012. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is erre gondoltam, hogy mondd meg hogy jól van, örül a barátjának, az új fiújának, a régi fiújának... Mindegy, valami fiúnak.

Amúgy én meg olyan vagyok, hogy rákontráznék, tuti mondanék valami olyat, hogy elmegyünk külföldre és összeházasodunk, vagy a homlokomra tetováltatom a nevét... Aztán ha jól kiakadtak, akkor elmondanám, hogy kicsit el vannak tévedve.

2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az egész abból indult hogy anyám meglátta hogy milyen előszeretettel ölelget engem a barátnőm. De csak kedvességből csinálta. És azóta eltelt pár év és az egész sztori elkezdett terjedni. És nincs barátja sajnos a barátnőmnek, nem is volt neki.

Én viszont már randizgattam csak ez elfelejtődött valahogy...

2012. jún. 17. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, amit a második írt. :D Húzd fel őket valamivel, mintha tényleg a párod lenne és mikor már látszik rajtuk, hogy le vannak döbbenve, mondd be, hogy nem vagy leszbikus. Szerintem elég vicces lenne. :)
2012. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Istenem...neked is undorítóak a szüleid, hogy azt hiszik,hogy leszbikus vagy :S megértelek.Rólam is azt hazudja anyám másoknak, hogy már szinte menyasszony vagyok,közbe senkim nincs:(
2012. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy csak célozgatnak rá, még nem akadály, hogy adott helyzetben megmondd, hogy ti nem jártok, te mindig is a fiúkat szeretted, csak jóban vagytok és ez az egész csak tévedés.
2012. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon rossz napom volna bedognék a közösbe egy olyat: Jaj anyu miért neveltél feministának most nem akarnak velem a pasik randizni. vagy: Anyu mindig elveszed a kedvem a pasiktól, hogy biztos nem vagyok senkinek se elég jó most olyan depi vagyok, hogy a barátnőm mindig vígasztal alaposan megvigasztal.

Had kapjon egykis feketelevest :D

2012. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy ténylegesen legyen pasija a barátnődnek, elég ha azt mondod, hogy van. :)
2012. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kameko-san válasza:
Egyetértek a 7.-el. Had kapjon egy kicsit.
2012. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem sincs párom.

Suli riadt albérletben laktam évekig most hogy vége hazaköltöztem.Az akkori párommal megbeszéltük hogy távkapcsolatot nem szeretnénk.....

Mióta itthon élek megy a találgatás...és csk egy lapáttal rátett hogy pár randi meghívást vissza is utasítottam...(ez egy kis település) :D :)

Gyakorlatilag csak mosolygok az egészen.


Ne foglalkozz vele. Keresd az igazit. Éld az életedet. :)

22/L

2012. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!