Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukám állandóan hajtogatja,...

Anyukám állandóan hajtogatja, hogy majd' megőrül, mennyire elege van, milyen magas a vérnyomása, semmire nincs ideje és hasonlók. Nagyon szeretem őt, de ez az egy nagyon idegesít. Mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Attól semmi nem lesz jobb, hogy fennhangom ismételgeti, hogy milyen rossz. Miért nem lehet ezt megérteni? Ezzel másnak a hangulatát is elrontja.
2012. júl. 4. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de talán valaki észbe kap és segít rajta, nem?
2012. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is anyuka vagyok,biztos idegesítő számodra , de én meg tudom őt érteni.A legtöbb embernek a mai világban annyi baja gondja van, hogy csoda ha él.Kedveskedj neki, hátha az megnyugtatja.Rám az hat, ha ideges vagyok.
2012. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál neki segíteni? Hány éves vagy?
2012. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezzel a módszerrel próbálja elérni, hogy magadtól felajánld neki a segítségedet.
2012. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Ha megkér, segítek, de amikor ilyeneket mond, akkor általában olyan dolgokkal kell foglalkoznia, mint a számlák, pénzügyek, orvos, időpiontra kell mennie valahova, stb. Ilyenekben nem tudok neki segíteni... egyszerűen túlságosan be van szervezve a napja, túl sok mindent kell elintéznie.
2012. júl. 4. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen a számlafizetésbe(legalább a postán való sorbanállásba) nyugodtan besegíthetsz. Egyébként tényleg, ilyenkor a legegyszerűbb odalépni, és megkérdezni, hogy "segítene-e az rajta, ha most megcsinálnád ezt vagy azt?" Vagy ha nincs konkrét ötleted, akkor egyszerűen: "tudok valamit könnyíteni, segíteni neked?"
2012. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szegény, evvel csak a saját sorsát nehezíti. Meg a körülötte lévőknek sem boldogság. Valami(k) nem tetszik neki, és nem tud rajta segíteni.
2012. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20 évesen felnőtt vagy, átvehetnéd a gondok egy részét.

Együtt éltek?

2012. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!