Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az apám utálja a barátomat....

Az apám utálja a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából alapból utál szinte minden férfit a közelemben és nem is érti, hogy miért kell nekem 20 évesen "pasiznom". Egy régebbi srácot, akivel nem is jártunk, csak nagyon jóban voltunk (és vagyunk ma is), sokat találkoztunk, mindent megbeszéltünk, eljártunk együtt ide-oda, őt is utálta, pedig soha nem is beszélt vele egy szót sem. Csak hosszú haja volt és az már rég rossz, és elmondta mindennek. Aztán 4 évvel később a szalagavatómon ő volt a táncpartnerem, akkor bezzeg már azt mondogatta, hogy őt el tudná mellettem képzelni, meg h milyen jó, h vele táncoltam, meg h milyen rendes srác. A barátommal most szintén nem beszélt még soha, de már lenyomozott róla mindent, őt speciel azért utálja, mert a foglalkozása nem tetszik neki. Állandóan csak vágja az arcokat és megsértődik, amikor jön hozzám vagy én megyek a barátomhoz. Pedig jó lenne, ha megbarátkozna vele, mert elég komoly a dolog köztünk. De bemutatni már épp ezért nem is akarom neki, nem kell, hogy a barátom szembesüljön az utálatával és ne is akarjon jönni hozzánk. Hagyjam rá és majd előbb-utóbb megbékél vele (vagy nem), vagy mit tegyek?

20/L


2012. júl. 11. 11:21
 1/10 anonim válasza:
20 éves vagyok, téged tiltani nem tilthat, ha kitartó vagy, előbb vagy utóbb képtelen lesz megbékélni a dologgal.
2012. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

-ok


:)

2012. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"a foglalkozása nem tetszik neki"


Miért mi az?


Ha minden neki akarsz megfelelni az nem vezet semmi jóra.

Nem akarsz elköltözni onnan?

2012. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akarok neki megfelelni, de azért elég dühítő, amikor állandóan vágja az arcokat és látszik az arckifejezésén, hogy egy féregnek tartja.

Egyébként kézilabdázó a barátom, akiknek apám szerint minden városban másik nőjük van.

2012. júl. 11. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj, szóról-szóra, mint ha csak az én apámról, és a mi helyzetünkről olvasnék! :( 3.5 éve együtt vagyunk a párommal, lassan apa 2 éve nem találkozott vele, mert jobbnak látom, ha nem találkoznak, hogy utána hallgassak, hogy miért kritizálja. Még így is ha apukámnál vagyok folyamatosan bántja nekem, minden rossz, amit csinál, holott semmit nem vétett apa ellen, csak a legapróbb dolgokba is beleköt, abba is hogy eszik, milyen a haja, mit csinál szabadidejében. Nagyon rosszul esik, mert apukám új feleségét rögtön elfogadtam sosem szóltam egy rossz szót sem, pláne nem gúnyoltam... Én is bíztam benne 2 éve, hogy majd megváltozik idővel, de egyre rosszabb. :( A családom összes többi tagja szereti a páromat csak apa nem. 21L
2012. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként kézilabdázó a barátom, akiknek apám szerint minden városban másik nőjük van."


Ez hülyeség... Még a legismertebb kézilabdázókra se tapadnak úgy a csajok. A barátod meg gondolom nem is egy ismert sportoló...

Az itt a helyzet, hogy túlságosan félt téged. És ez így hülyén hangzik, de féltékeny is.

2012. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Amúgy nálunk is ez van. Ha mondom hogy most hétvégén a barátom hazamegy vidékre a szüleihez, akkor azzal jön apa, hogy biztos van ott is egy nője.... -.- Amúgy az én unokabátyám is kézilabdázó, de nem ilyenek, mint amit apud írt.
2012. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtipikusabb, amiért egy apa utálja a lánya barátját: fél, hogy szexelni szoktak... pedig 20 évesen ez elkerülhetetlen (gondolom). :-) Hagyd rá, sosem fog megbékélni a dologgal, hogy valaki fontosabb lehet az életedben nála, hogy valakinek jobban adsz a szavára mint az övére... Az apák már csak ilyenek. 48 éves Apuka
2012. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
szerintem gondold át azt hogy apád mért utálhatja és utána teddamit akarsz!!
2012. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg a hapsidat, hogy legyen szíves felpofozni az apádat. És akkor majd kiderül az igazság, hogy az apád egy rossz búza, aki a saját lányához ragaszkodik ahelyett, hogy tolná a nők farát ezerrel.
2012. júl. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!