Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudom ráébreszteni a...

Hogy tudom ráébreszteni a párom családját, hogy a legfiatalabb fiuk új barátnője csak kihasználja az egész családot?

Figyelt kérdés

A nő 36 éves a párom öccse 25. A nőnek 3 gyereke van (3-5-7 évesek). Az párom öccsét a nő első férje halála után 2 HÉTTEL magáhozköltöztette, akkor már egy hete "jártak".

A nő nem megy el dolgozni, esze ágában sincs. Épp felújítás alatt van a háza (amit a párom családja finanszíroz és csinál). Mivel az öccs még tanul, így a párom szülei segítik a nőt (ebbe az is beletartozik, hogy elmegy étterembe amit kifizettet magának, miközben vigyáznak a gyerekeire).

Ha valaki kap szülinapjára valamit, azt egy héten belül kiköveteli magának is. Mindenből ugyan olyan kell...

Most már egy éve együtt vannak. Azóta a nő háza egész szépen gyarapszik. Modern telefon. Új autó ... Nyaralások...

Olyan gusztustalanúl nyal az embernek. Számomra átlátszó, de párom családja jóakarású, soha nem feltételezik a rosszat.



2012. júl. 31. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Rábeszélni akarod őket vagy megértetni velük? :)


Nagy fába vágnád a fejszét. Szerintem bele se kezdj. Ha egy év után sem jöttek rá, ezután sem fognak. Ha meg te nyitnád fel a szemüket, nyilván nem hinnének neked és csak te lennél a rossz. Nem jó ötlet szembe szállni az egész családdal. Hagyd őket.

2012. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg semmi közöd, a párod testvérének életéhez. Vagy ez mégis miért érdekel? Azért mert a szülők nem rád, hanem rájuk költenek? Gondolom nektek is segítettek az elején. A barátnőhöz költözött a párod öccse, azért valamit ő is csinálhat oda ha már odaköltözz.
2012. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne avatkozz ebbe bele,mert azt fogják mondani,hogy irigy vagy,mint az előző.
2012. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A félreértése elkerülése végett mi 100%-ban magunkat látjuk el mindennel (ház, kocsi, nyaralás, bármi), ugyan úgy mint a párom fivéréék.

Felajánlották a segítséget, de mondtuk, hogy köszönjük, megszeretnénk magunk oldani. Szolunk ha baj van...

A szülők nagyon aranyosak. Nem érdemelnek egy ilyen piócát. Akkor tovább tartom a számat, de már nagyon nehezen megy pofavágás nélkül.

2012. júl. 31. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz mit csinálni, hisz mindenki azt csinál a saját pénzével amit akar, így a szülők is.
2012. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!