Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vajon mért lehet az hogy...

Vajon mért lehet az hogy ilyen bunkók a szüleim?

Figyelt kérdés

Tagadja anya hogy mi cigányok vagyunk ! de közbe én tudom hogy azok vagyunk ! ő meg mondja hogy el ne mondjam senkinek mert megver ! pfff SZÁNALMAS közbe anyám családfája közül is cigányok vannak akik már meghaltak :( de a távolabbi rokonjai is azok és mi is csak apám gádzsi ! én leszarom én akkor is cigány csajjal fogok összejönni de persze csak a rendesebbekkel olyanokkal mint mi !

anyámnak van 2 tesója akikkel tartja a kapcsolatot és ők is azt mondák nekem hogy ne ne nagyon híreszteljem mert a bunkók miatt lenéznek :( KÁR DE BIZTOS VAN MEGOLDÁS !



#roma #cigányok vagyok #cigány családfa.
2012. aug. 8. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát, te sem tűnsz túl okosnak! :)
2012. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Erre nem lennék büszke a helyedben.
2012. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
67%
Nemhogy kivakarózni igyekeznél a putris pereputtya népség közül, hanem visszafele kapaszkodol... Hát te is egy egyéniség vagy.
2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád csak jobb jövőt szeretne nektek. De hát a vér kötelez.
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Elég szomorú, de a 2 tesónak igaza van: a bunkó-bűnöző rohadtak miatt előítélettel vannak azok iránt is, AKIK NEM ILYENEK. Szerintem legyél jó, szorgalmas, tanulj, szakmát is - és a rendes emberek akkor nem azt fogják nézni-kérdezni, milyen származású vagy. A nem rendesek véleménye meg nem számít. És a szüleidről tisztelettel beszélj. Ez is alapvető.
2012. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a gádzsi helyett gádzsót akartál írni :D gádzsi az lány....
2012. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyeljetek ! én tisztességes ember vagyok szeptembertől szakmát is tanulok mert a szüleim nem engedik hogy 1 senki legyek IGAZUK VAN IGEN!!!

én nem olyan vagyok mint az alja népség!

a szüleimet meg tisztelem becsülőm csak felbaszták a pumpámat ! de amúgy én 1 rendes srác vagyok aki ismer tudja és a családommal nem talákozgatunk a népünk leg aljával ! ENNYI!!!

2012. aug. 9. 00:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól még én se értem, hogy miért kell ezt letagadni... hozzáteszem a legtöbb cigány tagadni se tudná.Nem kell szégyenleni. Cigány vagy és kész. Pont. Épp elég baj, hogy ekkora az előítéletesség Magyarországon, hogy már annak szégyelnie, tagadnia kéne a származását, aki beilleszkedett de cigány...Ne tagadd, sőt légy rá büszke. Ha erősíteni akarod az identitásodat, akkor tanuld a romani nyelvet, nézz utána a cigány hagyományoknak stb... Egyébként sajnos igaza van abban, a családodnak, hogyha híreszteled több bántást fogsz kapni majd mint jót... de attól még ne tagadd, ne hallgasd el. Milyen világban élünk, ha az embernek tagadnia kéne a származását???

Viszont, ha vállalni akarod, akkor tanulj meg minél több mindent a cigánysággal kapcsolatban, fedezd fel, hogy honnan jöttél. És igen; apukád, ha magyar akkor gádzsó:)

2012. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát tudod mi rajtunk nem nagyon látszik meg ezért is mondja anyám is hogy ne híreszteljem ! de viszont az 1-ik testvérén nagyon meglátszik főleg ahogy öregszik én a kinézetére mondom nem a viselkedésére mert mi normálisak vagyunk igen apám gádzsó de ő lebarnult négerre már gyerekkora óta az anyja mondta én és a 2 tesóm is úgy viselkedünk mint akármilyen más gyerek amúgy itt az ismerősök dícsérnek minket mert nem vagyunk olyanok mint azok a bunkók ! DE VALYON MI KELL AHHOZ HOGY KIŰZZÜK A GYŰLÖLETET AZ EMBEREKBŐL? és akkor mindenki békében élhetne!
2012. aug. 9. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
11%

Lehet, hogy az anyukádnak igaza van, valószínű csak jót akar, nem akarja hogy megítéljenek titeket ez miatt vagy ilyesmi! Mert az emberek nagy része sajnos ilyen :/

Igaz, hogy vannak olyan cigányok, akik lopnak, csalnak.. stb. de akik nem cigányok, azok közt is ugyanígy vannak ilyenek!!!

Én úgy tartom vannak a földön jó emberek és rosszak, és ezalatt értem a cigányokat és a nem cigányokat is vegyesen, mert egyikünk se különb a másiknál! :S

És undorítónak tartom, hogy az emberek megítélik társaikat a bőrszínük alapján mikor nem is ismerik őket :S

Tény, hogy vannak nagyon kegyetlen cigányok, de vannak

nagyon rendesek is, ismerek több olyat is és kiállok mellettük hiába cigányok mert nekem ugyanolyan emberek ők is, mint bárki más!!!

Én nem vagyok cigány ("gádzsi" vagy nem tudom ti hogy mondjátok, csak a "parasztot" nem szeretem attól ki vagyok) a legjobb barátnőm viszont cigány, és ő is tagadta

elsőnek előttem, mondtam neki, hogy felesleges inkább legyen rá büszke, én attól még ugyanúgy szeretem, sőt...

nem is hagynám hogy bárki leszólja ez miatt :DD

2012. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!