Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családtagok hogy kezelik...

Családtagok hogy kezelik nálatok hogy munkanélküliek vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyire támogatnak, mennyire megy a sus mus a hátatok mögött stb stb?
2012. aug. 9. 16:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Párommal élek együtt, nem tud sok mindent csinálni, tudja, hogy minden tőlem telhetőt megteszek és azt is, hogy milyen a helyzet az országban ez ügyben. Természetesen támogat és segít ahol tud. Szüleim távol élnek és ritkán találkozok velük, de ők is megértenek és tisztában vannak a dolgokkal. Nem úgy ismerem őket, hogy menne a hátam mögött a susmus.
2012. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan időszakom, hogy nem találtam munkát (4 hónap). Nekem nem volt sus mus a hátam mögött.

Apám kérdőre vont, hogy mit képzelek...

Bátyám szerencsétlennek titulált...

Nővérem cikizett...

Anyám meg egyfolytában kétségbe volt esve, hogy mi lett belőlem...

Bár ekkor már 5 éve magamat tartottam el, külön háztartásban és még pénzt se kértem senkitől se kölcsön, se örökbe (volt megtakarításom).

2012. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ebből nincs gond,nem bántanak emiatt,mert tudják,milyen világban élünk. Sokat segitek itthon,nekik ilyesmire nincs gondjuk.
2012. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
igen másodiknak írom, hogy nekem is ez van, hogy saját megspórolásból vagyok, és megy a duma, albiba vagyok, fizetem, és megy a duma. Mi volna ha ezek sem lennének? Amúgy akik azt írják, hogy minden nap mennek, keresnek az valós szerintetek? mert adott egy környezet egy idő után elfogynak a helyek ahova beadja az ember, főleg, ha egy szakmára koncentrálsz. Nem?
2012. aug. 9. 17:15
 5/31 anonim ***** válasza:

Én a másik oldal vagyok: az öcsémnek lassan 1 éve nincs munkája. Kezd paranoiás lenni, azt hiszi hogy mindig őt beszéljük ki a hátunk mögött. Múlt héten mondtam neki, hogy van most nálunk felvétel, erre leordította a fejem hogy minek szólok bele.


Mi támogatjuk, vagyis támogatnánk, ha hagyná.

2012. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De arra gondolsz, hogy esetleg nem olyat akar a tesód melózni? Én már dolgoztam gyárakba is, de szakmába szeretnék most már. És sokan, akiknek úgy nincs úgymond "nagyobb tervük" ezt nem értik meg.
2012. aug. 9. 17:20
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Külön élek a szüleimtől. Ha úgy adódna, biztos vagyok benne, hogy támogatnának. Egy hónapja nincs munkám, viszont nem tudnak róla, mert csak feleslegesen felizgatnák magukat. Susmusra nem számítanék, de idegeskedésre igen, az meg nem használ senkinek, főleg nekik nem.
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én meg paranoiás vagyok és mindig azt hiszem megy a susmus. Anya egyszer tett megjegyzést, hogy de hát a munkatársa azt mondta meg a munkatársa ezt mondta. Én akkor kiakadtam, apa beszélt is anyával, hogy milyen a helyzet, és azóta nem mond senki semmit. Viszont már többször elbőgtem magam meg összevesztem velük, hogy semmirekellőnek tartanak...
2012. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még az sem mindegy, hogy az előzőt otthagytuk e vagy elküldtek, vagy leépítés, meg főleg amikor látják, hogy xy szomszéd dolgozik, vagy a tesók stb stb. Én elhiszem, hogy félnek, hogy elfogy a pénz, de inkább bántják ezzel az embert...
2012. aug. 9. 17:25
 10/31 anonim ***** válasza:

Sajnos én régóta az vagyok, de szerencsére nekem van a legmegértőbb családom a világon! Főiskolán spóroltam össze némi pénzt az ösztöndíjból, így sosem kérek semmire pénz itthon. Bár ugye tudom, hogy ezzel nincsenek kisegítve anyumék, de legalább ilyen téren nem akasztom le őket.


Néhány rokonom, tudom hogy beszél rólam...meg talán néhány barátom is. Persze mind olyanok, akiknek már legalább 10 éve van munkaviszonya, és foglama sincs róla, hogy milyen az a munkanélküliség...


Amúgy a párkapcsolatom is emaitt ment tönkre. Nem éltünk együtt, csak jártunk, és csak hétvégén találkoztunk. De az anyja ellenem beszélte, az a hülye meg be is vette a dumáját.


24/n

2012. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!