Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apukám miért utálja a tágabb...

Apukám miért utálja a tágabb család összes nő tagjának férjét vagy barátját (élen természetesen az enyémmel)?

Figyelt kérdés
Persze nem nyíltan, mert kedélyesen elbeszélget velük, de vannak elszólásai, amiből egyértelműen kiderül, hogy így van. Pedig neki is vannak hibái bőven.
2012. aug. 12. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

anyósom is dettó. képembe játssza (vagyis próbálja játszani) a bűbájt, de van amikor nem bír magával, és előbújik a valódi természete. belém köt, próbál degradálni, én pedig egy kellemes szellemi sportként élem meg a lealázását, és a saját fegyverei ellene fordítását :)


anyukámmal eddig életükben 1x találkoztak, ott is hozta a formáját.

utálom az ilyen kígyó viselkedést...

2012. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ja, és igen. más szemében a szálkát, a sajátjában a deszkát-effektus.


sztem ez azért van, mert ezzel próbálja elterelni a saját hibáiról, hiányosságairól a figyelmet, hogy mást helyez a gúnyolódás, rosszindulat céltáblájává. még ha úgy is alakul, hogy család többi tagja kiáll a fenti urak mellett, akkor is örül, h legalább másról beszélgetnek, és nem arról, h a drága apósnak milyen rossz tulajdonságai vannak.

2012. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy érzi jobbak nála és ő így kompenzál.

Gerenda-szálka szindróma.

Tényleg nem szimpatikusak neki, de azért jóban akar lenni velük, hogy ne legyen feszültség.

Satöbbi, satöbbi. :)

2012. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én az összes rokonom utálom. És akkor mi van?!
2012. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!