Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért viszolygok ennyire...

Miért viszolygok ennyire anyámtól?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az évek folyamán, mióta nyugdíjba ment, egyre rosszabb lett. Már nem megy sehova, nem lehet kivinni programokra, maximum vásárolni megy el. Állandóan beszél, nem tudja befogni a száját. 3-4 óráig is mondja egyfolytában, de látja, hogy nem figyelek, és nem hagyja abba. Ugyanazokat ismételgeti folyton, ugyanazokat a történeteket meséli el. CSak neki lehet igaza, folyamatosan vitázik velem, és naponta veszekedik velem valamin. A barátaimról és a kedvesemről mindenféle dolgot mond, hogy utáljam őket. Nincsenek barátai, néha a testvérével beszél telefonon. Nem bírom, ha a közelembe van, egy cseppnyi magánéletem nincs tőle, folyamatosan beszél hozzám, már megőrülök. Ha hallgatom akkor is mondja, ha nem hallgatom, akkor is. ha közbeszólok, hogy valamit mondjak is neki, azt mondja: de hülye vagy!!!! Sőt igazából mindig ezt mondja mindenért, soseincs egy dicsérő szava. Nem lehet megérinteni, mert az már "nyáladzás" nála. Az a baj, hogy kezdek olyan lenni mint ő. Lehet ez ellen valamit tenni? hogy tudnék ezen változtatni? Szinte már utálok hazamenni.

2012. aug. 2. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Albérlet!!!Nekem faterom volt ilyen és már megőrültem otthon.... Mióta eljöttem,sokkal jobban érzem magam!
2012. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 múltam... ja és lány vagyok! :(
2012. aug. 2. 14:06
 4/5 A kérdező kommentje:
állandóan azzal jön hogy ne költözzek albérletbe mert az nagyon sok, nem tudnám fenntartani. És az a baj, hogy jövőre suliba fogok járni, így nem tudnám fenntartani... Itthon meg le kell adnom 20 ezer forintot
2012. aug. 2. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így vagyok az enyémmel, de még nem tudom, mit csináljak...próbáltam elmesélni a pzsichomókusomnak, de nem sok eredménye lett. :/ 17/l
2012. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!