Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kulfoldon elunk es haza...

Kulfoldon elunk es haza jottem 2 honapra (juliusba) 18honapos babammal, ferjem maradt (szeptemberben jon utanunk).31 eves vagyok es amiota otthon vagyunk komolyan megromlott a szuleimmel a viszonyom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindig van valami hozzafuzni valojuk mindenhez,az elejen hallgattam de mar kibuktam es lehet mar bunko is vaok veluk,vagyis nem igazan beszelgetunk.apam pl.kiabalni is szokott velem,hogy mer engedem ezt a gyereknek,ez nem jatek...normalis h lassan 32vaok es kiabal??mikor azt hiszem h na most nem lesz semmi"akcio"akkor megin csalodok.mar megis fordult a fejemben h szeretem e oket.ez a 2 honap egyutt eles horror.elmentunk a strandra es mar az autoban jott a horror h hova parkoljon,aztan h hova uljunk,es csinaljak a nyilvanos cirkuszt.lehet bennem van a hiba??tanacs??de en szeretem oket de a huje huzassaikkal eltaszitsak magukat tolem.tesom meg otthon lakik es o mar beletorodott h ijenek es o az aki nyugtatgat v engem v oket.:((
2012. aug. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
a családod színvonala meg is látszik azon, ahogy suksükölve írsz. ez jobb már nem lesz. kár erőlködni. menj vissza külföldre ott boldog életed lesz nélkülük
2012. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit jelent a "suksukulve"??nem ertem,a csaladom szinvonalan meglatszik??ezt te hogy gondolod h ilyet irsz h a csaladom szinvonala??en tanacsot kertem es nem sertegeteseket
2012. aug. 16. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük a szüleid álláspontját, csak a Tiédet. Nem írtad, hogy mikor mentek vissza, vagy egyáltalán visszamentek-e külföldre. Ezt a pár hónapot ki lehetne bírni veszekedés nélkül, ha pedig nem megy, akkor a békesség kedvéért el kell költözni máshová.


Lehet, hogy már régen laktatok együtt, elszoktatok egymástól, nem mindig egyszerű az együtt lakás még a szülőkkel sem. Nekik sem könnyű alkalmazkodni a Ti életviteletekhez és fordítva sem egyszerű. Kompromisszumok nélkül nem megy és hát mégiscsak ők vannak otthon.


eltaszítsák = eltaszítják

2012. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Azt megértem, hogy nem használsz ékezetes betűket, de könyörgöm, tisztelj meg már minket, olvasókat azzal, hogy legalább helyesen írsz!

A stílusod meg olyan, mint egy 16 évesé.

2012. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elkeseredetten irtam ide es kaptam 3bol 1 normalis valaszt,kerem okoskodo tudalekos helyesirok kimeljetek
2012. aug. 16. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megfogadni a tanácsukat,ha valóban a babával kapcsolatosan mondanak valamit. Esetleg próbáld meg megkérni édesapádat, hogy kicsit kedvesebben mondja el,ha valami bántja vagy zavarja. Ha mindig ilyenek voltak,akkor lehet csak elszoktál tőlük. Akkor költözés a megoldás,de érdemes átbeszélni, hogy mi is a valódi gond! Remélem tudtam segíteni :)
2012. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!