Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hq valaki...

Mit gondoltok arról hq valaki a fitnessklubbol hozza haza a tusfürdőt hogy legyen otthon tusfürdője kézmosoja? Elitélitek vagy jo sporolas?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 12:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem nevezném spórolásnak. Az én szótáramban ez a cselekményt fedi a lopás szó.
2012. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem spórolás, ez konkrétan lopás. Spórolni a sajátoddal tudsz. Ennyi erővel az is spórolás, ha leszívom a benzint a szomszéd kocsijából.



Nem is az, hogy elítélem, hanem inkább undorítónak tartom.

2012. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%

ez olyan mint amikor egyszer irta valaki hogy bemegy a teszkóba és eleszegeti a szőlőtszemeket, kiflisarkokat stb.

Ne hozza haza hanem fürödjön meg a fitneszteremben ha sproloni akar!

2012. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%
Ha nincs pénze, mit keres fitness klubban?
2012. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy aljas cselekedet azert, mivel oda tobben is jarnak, es mindenki izzad, s igy mas is igenyt tartana arra a tusfurdore pl.

Sporolni ott lehet, hogy ingyenesen oldom meg a mozgasi igenyemet, nem pedig egy filleres tusfurdot lopkodok, mivel ez az!

2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%

Kiscsaj!

Rázod a rongyot a fitnesszel és közben lopod a szappant??!

Remélem a tulaj ha rájön, nem fog "spórolni"...

...a bézbólütővel...

2012. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
Csak tudnám, milyen tolvaj C pontoz le, és megkérdezném, örülne-e, ha valaki úgy akarna spórolni, hogy az édesanyját lopja meg.
2012. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Én azt láttam hogy a lányok viszik haza és ebből nem is csinálnak titkot.amugy a fitness ingyen kapja.igy most én is szoktam hazahozni.bár én legtöbbet ott tusolok. És nem mindig hozok ugy havonta 1x ez nem lopás mert ki vanntéve lehet használni. Van pénzem de minek öltsek tusfürdőre feleslegesen? Amugy ha meg nem figyeltetek volna meg nem azok szoktam a legjobban sporolni akik szegenyek.hanem nem akarnak bizonyos dolgokra költeni
2012. febr. 5. 12:54
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, hogy lopás :) ENnyi erővel lopd el a napozó ágyat a strandról, mert lehet használni.
2012. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
44%

Én munkahelyről is hozok haza tollakat, jegyzetcímkét, filcet, hibajavítót. Más is hordja, én miért ne? Persze csak annyit hozok, ami kell is, nem esem túlzásokba.

Neked is az a havi egy tusfürdő semmi, abba nem megy tönkre a fitneszklub, főleg, hogy ingyen van.

2012. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!