Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért aggódok érte ennyire?...

Miért aggódok érte ennyire? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje, kb egy hónapja, nagyon aggófok a bátyám miatt (17) Mindig azt hiszem, hogy öngyilkos akar lenni. É seste is, amikor csak fekszek az ágyba, és hallgatózok, akkor is, csak arréb tesz egy könyvet, vagy valamit, és rögtön ilyen hülyeségeket képzelek. Valamikor már a sírás kerülgetett, meg remegtem, annyira féltem. De nem akarok felmenni az emeletre, nem akarom, hogy azt higgye kutatok utána, vagy valami. Nemtudom miért van ez de egy héten kb 1x így előjön ez bennem, és rettegek!! Soha nem mondott olyat, hogy öngyilkos akarna lenni, vagy hogy szomorú, vagy valami, mindig jókedvű, elmegy a haverjaival bulizni, mint egy átlagos fiú, nemtudom miért képzelgek ilyenket.

13L


2012. aug. 24. 21:27
 1/2 borcsi02 ***** válasza:
Egyszerűen azért,mert szereted.És ebben benne van az aggódás is,meg persze a túltengő fantáziád.
2012. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aki tényleg öngyilkos akar lenni,az nem fogja bevallani,legfeljebb tesz 1-2 halvány utalást rá.szerintem ülj le vele és mond el neki az érzéseid ill. h miért aggódsz miatta.
2012. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!