Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megtudná nekem válaszolni...

Megtudná nekem válaszolni valaki, hogy Somogybabodon 1924-ig melyik nagyobb településen készítették a házassági anyakönyvi kivonatokat? Vagy hol tudnék ennek utána nézni? Családfakutatáshoz kellene.

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, legcélszerűbb felhívni az önkormányzatot és ott rákérdezni.
2012. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

AZ 1900. évi helységnévtárban néztem meg. Akkor Babod még nem volt önálló település, hanem egy puszta volt (majorság), ami Túr községhez tartozott. Ez a mai Somogytúr. Túr pedig a pusztáival együtt a látrányi anyakönyvi kerülethez tartozott. Tehát szerintem Látrányban anyakönyvezték a babodi lakosokat.

A látrányi anyakönyveket itt megtalálod:

[link]

2012. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt én is tudtam,hogy Látrányban volt anyakönyveztetés csak,hogy 1906 és 1943 között a házassági anyakönyvi kivonatok nem szerepelnek ezen az oldalon.(Én is ott kerestem először) Azért gondolom,hogy egy másik településen készíthették ez idő alatt. Azért köszi,hogy utána néztél
2012. okt. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!