Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam ma a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam ma a barátnőmmel. Először normálisan, majd furcsán viselkedett, utána meg teljesen kikelt magából és egy nagyobb dühkitörése volt. Na de ennyire? Normális?

Figyelt kérdés

Az előzmény elég összetett, de elhadarom 'gyorsan':

Jártam vele 1 évig. Aztán megtudtam, hogy megcsalt (egy "haverral", elvileg ittas állapotban). Na most én olyan srác vagyok, akit eddig még senki nem csalt meg. Volt jó néhány kalandom, de ha normális kapcsolatról volt szó, hűséges voltam; és ezt elvártam a másik féltől is. Szóval szakítottunk...

Összejöttem később valaki mással, akivel nagyon jól működött minden. De aztán feltűnt az exem, és eléggé feltűnően azon mesterkedett, hogy visszaszerezzen. Igazából sikerült is neki. Tudom, nem vagyok normális, mindig is megfogadtam, hogy ha valakivel szakítok, akkor ennyi volt.

Na de miután újból összejöttünk egy ideig minden oké volt, de utána már nem éreztem azt, amit régen, az a tüske bennem maradt. Kezdtem teljesen kiszeretni belőle, ezért úgy döntöttem, inkább nem szórakozok vele, megmondom mi a helyzet.

Ma el is mentem hozzá, de pff úgy rákészült basszus... Abban a fehérneműben nyitott ajtót, amit legjobban imádtam rajta és azzal a parfümmel fújta be magát, amit tőlem kapott. Nem volt otthon senki.. Na de mindegy, elmondtam neki azokat, amiket fentebb is említettem szépen, normális stílusban. Meg is értette, kicsit kikönnyezett szegény...


Na és most jön a lényeg igazából:

Készültem menni, de odajött hozzám, hogy kér egy utolsó ölelést. Jó, gondoltam ez még belefér. De ő teljesen odabújt, hozzám simult, elkezdett óvatosan simogatni, puszilgatni a nyakam. A f@rkam fellázadt ellenem -.-"

Kicsit ledöbbentem, mondtam h ne bújjon már így hozzám. De hogy ő látja mennyire beindultam, d*ghatnánk egyet még utoljára. Mondtam, hogy nem, mivel most szakítottunk. Erre elkezdte, de túl jó pasi vagyok ahhoz, hogy csak így elengedjen, akkor legalább olyan vadul teperjem le, mintha csak egy éjszaka lenne, mintha nem is ismernénk egymást. Itt már azt gondoltam nem normális; mondtam h ismerem őt, tudom mit szeret, ez nem menne sehogy se, elmegyek.

El is indultam az ajtó felé, már majdnem kint voltam, amikor elkezdett üvöltözni, sikítozni, toporzékolni, totál kiakadt. Becsaptam az ajtót, akkor hallottam hogy eltört valamit, és tovább kiabált...

Az utcán pont egy srác sétáltatta a kutyáját. Amikor leesett neki h mi történhetett, elkezdett vigyorogni, a házra nézett majd vissza, és mondta h jól tettem, hogy leléptem. Hát szerintem is.


A kérdés: Mi a franc üthetett belé, hogy ennyire kiakadt? Meg miért?! Szerintem én teljesen korrekt voltam, de én lettem a szar, szemét, szar alak...

Vélemények? :S Aki elolvassa, annak köszönöm :)


2012. jún. 1. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát mer' hülye, hagyd rá.

Gondolom megsértetted az önérzetét azzal, hogy nem akartad megdugni. Biztos nem érzi magát elég vonzónak, és ezen kicsit bepöccent.

De ha meg megdugtad volna, akkor az lett volna a baja, szóval az ilyennél tök mindegy, mit csinálsz.Örülj neki, hogy megszabadultál tőle és kész:D

2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadt de elég durván
2012. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jó tudom, elég hosszúra sikeredett. Egyébként utálom az ilyen válaszokat, de ez most kivételesen tetszett... köszi :D
2012. jún. 1. 22:25
 5/22 A kérdező kommentje:
22:24 szerintem is. Ja igen, én 22 ő 19
2012. jún. 1. 22:27
 6/22 anonim ***** válasza:

Hiro says, man, you are my hero!


Amúgy jól tetted, de én kihasználtam volna azt a dugást. :D

Búcsúdugás sosem rossz. :) Amúgy meg, menj vissza a másik csajhoz, azért igazad van, tényleg hülye vagy hogy őt elhagytad..

2012. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt 2 dolog tud végtelenségig felbőszíteni: ha megdugják, vagy ha nem dugják meg.
2012. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi? Tényleg ennyiért kiakadsz? Akkor mit szólnál ahhoz, amit az én exem csinált? Szakítás után másfél évig koslatott utánam. Vergődött a munkahelyemen, ami miatt kirúgtak, aztán rám támadt az utcán is, egy szórakozóhelyen is, tépte a hajamat, fojtogatott. Végül betört a lakásomba is és mikor hazajöttem, rám támadt a sötétben. Hozzáteszem, ez négy éve volt és még a mai napig is fel-felbukkan itt-ott, legutóbb a buszmegállóban, amiben csak az a fura, hogy tőlem másfél órányira lakik innen. Már nem agresszív, de folyton békülni próbál.

Szóval ezt az apró hisztit nyugodtan elkönyvelheted annak, hogy nem bírta a visszautasítást.

31/N

2012. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hiro Nakamura egy pillanatig én is elgondolkodtam azon a búcsúdugáson, de mégsem tartottam azért annyira jó ötletnek :) A másik lány meg nem tudom, visszafogadna-e ezek után, de remélem :)
2012. jún. 1. 22:34
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Már majdnem elkezdtem sajnálni a csajt, mikor írtad, h korábban megcsalt, sorry, akkor nem szóltam semmit.

Jól tetted, hogy megtetted. Mondjuk szegénynek, ha így kiakadt, lehet elég baja, de nem kell annyira sajnálni. Majd egy másik kapcsolatban új lappal kezdődik minden.


Mindenki másképpen reagál ilyen helyzetben, tény, hogy nagyon nehéz "elszenvedő" félnek lenni. Nálam ez csak személyes -hol sírva, hol anélkül-, és levél formában leírt érvek felsorolásával zajlott. Sikertelenül.

24L

2012. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!