Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Cigány lennék? Nem látszik...

Cigány lennék? Nem látszik rajtam, kék szemű, fehér bőrű lány vagyok.

Figyelt kérdés
Mamám már sokszor megemlítette nekem,hogy tata,lehet hogy részben cigány.A bőre eléggé sötét,és mindig jellegzetes szaga van,akkor is,ha megfürdött.Hamar felkapja a vizet,képes lett volna egy kicsi dolog miatt régebben megverni mamát,meg ilyen dolgok..mama szerint tata apja lehetett cigány,és ha tata is az,akkor anya is,ez által én is.Mennyi ennek az esélye?
2012. okt. 23. 00:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyapád félig roma... akkor az anyukád csak negyed részben az te pedig csak 8ad részben... szal elég kevéske jutott neked.
2012. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyik barátnőm szőke kékszemű, nagyon fehér bőrű, szeplős lány, anyukája már elég barna bőrű, mert az anyai nagyanyja roma volt. És hiába nagyszülő, mégis rajta már abszolút nem látszik, sőt, inkább valami svédnek nézném.
2012. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz vele pláne ha nem is látszik. A lényeg az, hogy milyen ember vagy! Ez a legfontosabb.
2012. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

az én szememben nem létezik roma vagy afro...nálam létezik ártatlan, rossz és jó ember. ártatlan kategória pl azok az emberek akiket elüt az autó, jó ember aki jót cselekszik pl betartja a kresszt nem lop néha adományoz a rászorulóknak a rossz pedig szerintem egyértelmű :)

ilyen értékrend alapján értékeld magad és ne a származásod miatt. egyébként öregapám fejszével kergette mamámat és apumat és null roma vér folyt az ereiben. szal ez sem mérvadó, hogy agresszív vagy büdi az illető, a testszaga pl lehet az étkezés vagy emésztési rendellenesség miatt is...

2012. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
kezdhetsz zenét tanulni :D
2012. okt. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Anyád félig, te negyed részben vagy cigány. Egyébként meg ne foglalkozzál vele, nem a normális emberekkel van baj, hanem a hangoskodó, lopkodós, sittes egyénekkel.

Ha viszont gyereked lesz, lehet, sötét bőrű lesz, majd azt hiszik, örökbe fogadtad :)

2012. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 yuda ***** válasza:
84%

A kérdező azt írta, hogy (-és itt nagybetűvel írom a szót, mert átsikolottatok felette)

LEHET, hogy részben cigány.

LEHET!-értitek?

Arra alapozzák, hogy van egy bizonyos szaga, hamar felkapja a vizet...

Elmondom nektek, ismerek pár embert, aki hamar felkapja a vizet és van egy jellegzetes szaga, de ebből nem feltétlenül következik, hogy valaki cigány.


Dolgoztam egy helyen, ahol állami gondozásba vettek cigány gyerekeket. Mesélték, hogy hetekig súrolták róluk a bőrükbe ivódott zsírt, koszt. Egy fürdéssel nem jött le. Addig volt szaguk.

Azóta furamód elmúlt. Minden nap fürödnek, tiszta ruhát vesznek, kulturált körülmények között laknak. Úgyhogy én nem hiszek a cigányok szagában. Abban igen, hogy ha valaki nem fürdik, hetekig jár egy ruhában, beleizzad-akkor lesz szaga, de ez mindenkire érvényes.

Szóval a lényeg, hogy szagoltam én fehér bőrű büdös embert és normál illatú cigányt. Nem látok különbséget, csak ha valaki olyan körülményk között él.

2012. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
ÁÁh,ez már semmi.Nekem is a nagymamám apja volt a cigány(mondjuk ő rendes ember volt,harcolt a második vh-ban,és tényleg tisztességesen élt),és rajtam már egyáltalán nem látszik:D Viszont az apám...Ő az a tipikus "szőkecigány",aki pont úgy viselkedik mint valami ágrólszakadt,semmirekellő oláh.
2012. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Valóban egyáltalán nem számít a származás!!!

Mostanában divat utálni a cigányokat......valóban, van velük baj, mármint azokkal, akik nem képesek beilleszkedni, lopnak, üzletelnek, hangoskodnak, nem tisztálkodnak.

Semmi baj a normális cigánnyal!.....nálam is csak két ember van: jó vagy rossz!

Úgyhogy kedves ne foglalkozz a származásoddal, csak hogy jó ember légy!!!

2012. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy van benned cigány vér is. Hogy te miként határozod magadat meg: cigánynak vagy magyarnak az már a te döntésed lesz, meg a környezetedé (pl.: hogy a magyar ismerőseid minek tartanak, a cigány ismerőseid mennyiben tartanak cigánynak ha ezt megtudnák stb...)
2012. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!