Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért folyik állandóan fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyik állandóan fehér váladék a nemiszervemből? Lány/17éves

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal, de azonnal menj orvoshoz. Nőgyógyászhoz.
2012. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én voltam dokinál, vett kenetet, eredmény 0. Azt mondta, hogy nem lehet mit csinálni, ilyen fajta vagyok.

Gondoltam ez hülyeség, elmentem másik dokihoz, mit mondott? Ilyen fajta vagyok. Terhesség, 3. doki, ugyan azt mondta.

2012. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ilyen szerintem minden nőnek van... A ciklus közepén sok jön (14. nap körül) a menstruáció előtt és után pedig szinte semmi. Én is nem rég lettem tisztában ezekkel mióta próbálunk a párommal egy babát osszehozni addig nekem sem volt fogalmam róla.. :-)
2012. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen lásson a nőgyógyászod. Érdemes lenne gyógynövényeket használnod: stabilizált aloe verát ,tőzegáfonyát és almapektint tartalmazó rostos italt inni, ami a különböző öv alatti problémákra jó hatással van, többek között gyulladásokra. Mellé az aloe vera sprays változatával fújni és a zselés változatából, illetve propolisz hozzáadásával készült krémekből hüvelykúpot készíteni és használni. Természetes antibiotikumként a propolisz tablettát szedni.
2012. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!