Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy és min keresztül tudom...

Hogy és min keresztül tudom megkeresni az édesapámat, aki kiskoromban visszament Algériába? A nevét életkorát, a régi címét és hogy melyik városban élt azt tudom.

Figyelt kérdés

#apa #Algéria #apám keresése #hogy tudok utánajárni
2012. okt. 30. 17:14
 1/6 anonim válasza:
Külügyminisztérium esetleg?
2012. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyszer már próbáltam,és próbáltam az Algériában lévő magyar kozulátusra irni e-mailt,de csesztek rá egy nagyot,pedig elolvasták a levelet.de köszönöm a válaszod,lehet megpróbálom mégegyszer :)
2012. okt. 30. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én egy franciaországban élő rokonomat úgy találtam meg, hogy a város honlapján (ahol utoljára tudtam hogy lakott) megnéztem az elérhetőséget, talán polgármesteri hivatalét, írtam egy levelet, és egyszerűen elküldték levélben a címét... nem tudom máshol is működik-e vagy csak itt voltak jó fejek, de nekem sikerült:)
2012. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hasznos infó,meg is próbálom :)
2012. okt. 30. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj, ha nem tetszik amit írok most :) de, szerintem gondold át, hogy biztos, fel szeretnéd őt keresni :) Írod, hogy kis korodban elhagyott, hát ezek szerint, elég sok idő el telt már, szal. ő is kereshetett volna Téged. Engem anyukám/apukám elhagyott. Minden áron fel akartam őket keresni, bár ne tettem volna. Elég nagy trauma volt nekem annak idején, hogy el hagytak, de mikor sikerült megtalálnom őket (teszem hozzá nem egy nap alatt) egyikőjük sem volt kíváncsi Rám. Már, bánom, hogy vágytam olyan személyek szeretetére akiknek, lett volna idejük/alkalmuk felkeresni, aztán amint Én találtam meg őket, elküldtek, a francba. Csalódottság beszél most belőlem vagy sem, de inkább olyanokra fordítottam volna az időt és figyelmet, akik mióta az eszemet tudom velem voltak és segítettek, mint olyanokra akikről csupán én "szőttem gondolatban szép álmokat " :)
2012. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg facebookon, vagy más nemzetközi közösségi oldalon rákereshetnél a nevére. persze, reménykedjünk benne, hogy nem "kiss bélának" hívják, amiből kismillió van...
2012. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!