Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottam a barátommal. Egy buliban találkoztam a régi nagy szerelmemmel, akibe kiskoromban évekig szerelmes voltam. Most vele felszakítottam a régi sebeket, közben egyedül is maradtam. Most mit tehetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Sirjál tele egy 200-as papirzsepit,ha ilyen nyomorék vagy,és még feleslegesen kib@sztál a most már csak volt barátoddal.Hány éves vagy?16? Ha azt mondom,meg is érdemled,akkor teljesen haszontalannak fogod ítélni e választ? Korábban kellett volna gondolkodni.De minek adjak tanácsot olyannak,aki gondolkodni nem hajlandó? Tudnék értelmesebbet is írni,de minek? 2 hét múlva megint kidobjad a barátodat? szánalmas vagy
2009. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó hogy úgy ítész el hogy nem is ismersz...18 éves vagyok,és több mint 3 évig voltam a barátommal...nem állt szándékomban összejönni a volt szerelmemmel...de én sem voltam a topon...köszönöm a választ nagyon jó fej lehetsz!
2009. okt. 11. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Büdös ribanc aki ilyet csinál :@ Remélem egyszer te is jársz így ....
2009. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két szék közül a pad alá estél...
2009. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy én "jófej" lehetek? Ezt kérdezd meg a volt barátodtól,hogy TE jófej vagy-e a történtek után. A 16 meg nincsen messze a 18-tól,főleg ha nem gondolkozol.Ne ítéljelek ismeretlenül?Akkor minek jöttél ide kérdezni?Hogy majd megdícsérjenek,meg olyanokat mondjanak,hogy kérjél bocsánatot a volt baridtól,meg hasonlóak?Ezt magadtól is kellene tudnod.De ha nem ilyesmi válaszokat vársz,akkor mégis mire gondoltál?Hogy Kertész Imre felolvasó est lesz itt,mert bunkó voltál?
2009. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy segíts...amúgy meg ha volt barátom mit foglalkozzak vele? Ő hagyott ott pár nappal ezelőtt, szeretetre vágytam...Őt nem érdekli a lelki állapotom, engem se fog az övé!
2009. okt. 11. 15:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár azt nem vágom hogy miért voltam bunkó..ha már nincs barátom azzal találkozok vagy hasonlók akivel akarok!
2009. okt. 11. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb pontosabban tedd fel a kérdést,és pár részletet is tegyél bele.Na.Akkor most mi is a kérdésed pontosan?
2009. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető akérdés...maximum annyi hogy nem én szakítottam a barátommal hanem ő velem!!
2009. okt. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!