Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van itt olyan, aki Zala...

Van itt olyan, aki Zala megyében családfakutatással foglalkozik?

Figyelt kérdés

Egyik ágam Zala megyéből (Bánokszentgyörgy és környékéről)származik (Szakonyi és Hári/Háry család). Az a baj, hogy nagyon messze van, mert én Pakson élek és Pesten tanulok, így nem agyon tudok leutazni. Nagyon érdekelne mindkét család, mert ha jól tudom, mindkét családnak van nemesi származású párja is. Érdekelne, hogy az én őseim is nemesek voltak-e vagy sem.


Ha valaki tud segíteni, azt nagyon meghálálnám! :D


Köszönöm a válaszokat!



#családfa #családfakutatás #nemes #Zala megye #Zala folyó #Bánokszentgyörgy #nemes család
2012. dec. 12. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon te is utána tudsz keresni:


[link]


Bal oldalt ki kell a Hungary cimszót választani, akkor bejutsz a mo-i anyakönyvekbe, és ott név és helyiség szerint tudod a családot kerestetni.

2012. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Próbáltam már, de túl sok a hasonló infó és nem akarok bizonytalanságokba bele menni. Meg itt nincsen feltüntetve, hogy nemes vagy sem. :(


De azért köszönöm a próbálkozást! :D

2012. dec. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!