Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért nem foglalkozik...

Anyám miért nem foglalkozik velünk? Vagyis inkább a hugommal.

Figyelt kérdés

A hugom most elsős a szakközépben én végzős vagyok. Majdnem minden nap kap valamilyen beírást és a tanárok állandóan panaszkodnak ránk. Múltkor beköptem anyámnak hogy miket mondanak a tanárok, egész nap cigizik meg hogy egyszer be lett hívatva csak a csaj nem mondta el itthon, amikor hazajött anyám lecseszte egy kicsit de nem volt semmi. Nemrég váltak el apámmal, elég durva volt és szerintem azért ilyen. Ma kaptam egy igazgatóit, bosszúból a hugom elmondta neki és meglepődtem mert nem is mondott rá semmit. Azon akadtam ki, hogy a 15 éves hugom 2 napja csináltatott egy forever young tetoválást titokban a hasára. Van köldök pc-je is de azt megengedték neki. A tetkóra anyám is kiakadt de nem eléggé, én fiú létemre 17 évesen csináltattam és kaptam érte ő meg pár hangos szóval megúszta. Hogy van ez? Már én szoktam nevelni de nem mindig hallgat. Mit csináljak hogy anyám jobban odafigyeljen rá? Most már megpróbálok jó lenni és példát mutatni neki.

18F


2012. nov. 21. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Miért kéne neked odafigyelni Rá?

Anyátok most biztos keresi az új hapit, nem fog veletek leállni zsúrt tartani, Te is már félig felnőtt vagy nem ilyennel kéne foglalkoznod, hogy miket enged meg muter tesódnak gondolom Ő sem foglalkozik a Te ügyeiddel

Elmondom hogy nálunk nem kell nevelni a 17éves hugomat, sose kellett a segítségem

20/F

2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, próbálj meg beszélni anyáddal mert csak a húgod életét keseríti meg ha nem figyel rá oda. Tapasztalat.
2012. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért hogy ne legyen egy kis tiniribanc akit megdugott a fél iskola. Hallottam ám ilyen szép dolgokat is... 15 éves lányomnak hol engednék tetkót? Az csak egy dolog hogy jól néz ki de úgy meg fogja bánni mint a szar. Ő még nagyon gyerek.
2012. nov. 21. 20:34
 4/8 anonim válasza:

Beszélgess vele komolyan. Ne cseszd le, hanem beszélgessetek! Hülyeséget csinált? Kérdezd meg, hogy miért tette. Értsd meg a gondjait! Legyél jó barátja, és meg fogja neked adni, amit kérsz (mint pl azt, hogy ne legyen tiniribanc)

Anyáddal is beszélhetsz, hogy szerinted fontosabbak lehetnének a gyerekei, mint az exférje. Ne veszítse el még a gyerekeit is. :\ Mindenkinek rossz lesz, ha elvadultok... Tartsd kordában, ha már neked van eszed. ;)

2012. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy megviselte a válás, és az is, hogy erről nektek nem beszél, mert nem akar titeket plusszban ezzel is terhelni. Ilyen gondok mellet meglehet, nem egy egetrengető probléma az, ha vkinek beírják ejnyebejnye.


Hagyj neki időt, hogy összeszedje magát.

A húgod pedig ha hülye, anyukád vlsz nem tudna rá észérvekkel hatni, max fenyítéssel, tiltással, de lehet erre most nincs kompetenciája.


Húgodnak is nehéz időszak lehet, ezért lehet problémásabb.

Ha tudsz próbálj meg vele szépen beszélni.

Kitartás, rendeződnek a dolgok

2012. nov. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Loventina válasza:
Velünk is ez van. 15 éves vaok, a húgom 8, engem mindig leb*sznak, és persze őt nem mert hogy "én vagyok idősebb" a kicsik mindent megúsznak
2012. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy esetleg anyukád idegileg elfáradt? Hogy úgy érzi kiégett? Én ha neked lennék, megcibálnám a húgom haját, hogy ne tetézze még ő is anyukád lelki nehézségeit. Szégyelhetné magát a húgod.
2012. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján mindketten suttyó gyökerek vagytok. szerintem édesanyátok belefáradt a sok szarba amivel elárasztjátok.
2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!