Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok mondani olyan nemzetköz...

Tudtok mondani olyan nemzetközileg is elismert fociedzőket, akiknek nincs profi játékosmultjuk?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

José Mourinho

Andres Villas Boas

Sir Alex Fergusson

Joachim Löw

2013. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves 1es!


Legkozelebb kicsit jarj utana, mielott random neveket beirkalsz valaszkent.


SAF - 7 skot klubban is jatszott, ahol tobb mint 150 golt lott es legjobb tudomasom szerint a skot is profiliga ;).


J. Low - Jatszott Freiburgban, Stuttgartban es ha jol emlexem Franfurtban is, igencsak eredmenyesen.


A masik ketto stimmel :).

2013. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elnézést, nálam a profi ott kezdődik hogy nyert is valamit... de tudom, én értettem félre
2013. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


A nyerni valamit az mit jelent konkretan nalad? Csapatszinten? A hazai bajnoksag bajnoki cime mar szamit? vagy mondjuk egy holland bajnoki cim? Vagy csak a BL?


Vagy eleg ha a valogatottal nyer vmit? Vagy hogy?


Vagy eleg "nyerni valamit" egyeni szinten, pl golkiralyi cim?

2013. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát, azért valami rangosabb. Pl: bl, el (vagy nem tudom mi volt akkor) de mondjuk egy angol bajnoki cím szerintem többet ér mint a skót...
2013. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ez volt a kerdes :).
2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a válasz is ott volt:


-BL/BEK

-EL/UEFA KUPA/VVK

-De akár válogatott szinten is ha nyernek valamit az már jó.

2013. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy Löw:


"Löw a karrierjét 1982-ben kezdte a SC Freiburgban, amely pont akkor jutott fel a Bundesliga másodosztályába. 2 évvel később igazolt a VFB Stuttgarthoz, ahol nem kapott sok játéklehetőséget. Első szezonjában négyszer játszott és nem szerzett gólt. Az elégedetlen Bundesliga szezon után igazolt az Eintracht Frankfurthoz. Itt 24 mérkőzésen ötször volt eredményes. Löw karrierjében a legjobb szezon a Freiburgban volt, ahol 31 meccsen 17-szer volt eredményes. 1984 nyarán az élvonalbeli Karlsruhe csapatába igazolt. Itt 24 meccsen két gólt lőtt. 1989 és 1992 között Svájcban játszott a FC Schaffhausen csapatában, azután pedig még 2 évig a FC Winterthurt erősítette."

2013. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ajj b@szki ne legyel mar ennyire ertetlen:


Az volt a kerdes, hogy "akiknek nincs profi jatekos multjuk". Erre Te beirtal 2 olyan nevet, akinek van.


Es hiaba erted te ugy a profi jatekosmultat, hogy nyert e valamit, az nem azt jelenti. Hiaba ertem en ugy hogy matol egy 5000Ft-os bankjegybol tudok venni egy lakast, egy kocsit, meg nemi aprosagok Valentin napra a csajomnak, attol az meg nem lesz ugy es mindenhol korberohognek.. Tehat ha hiszed, ha nem, a profi szo nem azt jelenti amit Te gondolsz.


S a Bundesliga masodik osztalya is profiliga amugy ;) Szoval ezzel most hoztal egy ervet magad ellen .. :)

2013. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem....


"elnézést, nálam a profi ott kezdődik hogy nyert is valamit... de tudom, én értettem félre"


itt írtam hogy elnézést, félreértettem a kérdést.


"A nyerni valamit az mit jelent konkretan nalad? Csapatszinten? A hazai bajnoksag bajnoki cime mar szamit? vagy mondjuk egy holland bajnoki cim? Vagy csak a BL?


Vagy eleg ha a valogatottal nyer vmit? Vagy hogy?


Vagy eleg "nyerni valamit" egyeni szinten, pl golkiralyi cim?"


ez pedig a te válaszod volt amire válaszoltam mert nem vagyok bunkó.


1-1

2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!