Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apukám teljes cigány...

Ha apukám teljes cigány férfi, és az anyai oldalról az egyik dédim is teljes cigány, meg lehet, hogy az anyai nagypapám is az. Akkor Én az vagyok? Annak számítok?

Figyelt kérdés

Világos a bőröm, de szerintem cigány arcvonásaim vannak. És imádom a zenéjüket, meg az egész "kúltúrát", giccses, mintás virágos arany dolgokat is........



F/17


2013. ápr. 24. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Félig cigány vagy vér szerint. De miért kérded, nem mindegy? Annak mondod Magad, akinek szeretnéd, akinek érzed Magad.
2013. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljes mèrtèkben!Èn is pont igy vagyok mint te!:-)
2013. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, tudnod kell, hogy anyai oldalrol milyen a rokonsäg, a "talän" nem välasz, kerdezz rä nyugodtan!

Nem az szämit, hogy mennyire erzed magad magyarnak ill. romänak - ha dolgos, szorgalmas, tisztesseges ember vagy, akkor nincs semmi gond a szärmazäsoddal.

2013. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha egy ló lónak néz ki,

akkor elég nagy a valószínűsége, hogy ló!!



A Kolompár Ronaldínó, meg egy ősi magyar név...

2013. ápr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. ápr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem magyar vagy. (:

(Nem az a lényeg, hogy honnan származol hanem, hogy becsületes, tisztességes emberként éld az életed)

2013. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 1500 éve vándorló népről van szó, akik ezalatt az idő alatt rengeteg néppel keveredtek. Tehát már a középkori cigányok is nagyon sok balkáni, török, arab génnel rendelkeztek, szóval nem csak végigvonultak ezeken a területeken. A cigány öntudatot ez nem változtatta meg. Annak számítasz, aminek tartod magad, a kettős identitás sem gáz. Magyar vagy és cigány is egyben, de előbbiből több őst birtokolsz, ahogy olvasom. Ha vállalod mindkettőt, akkor nem nagyon lősz mellé :)
2013. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magyar Cigány vagy.Ha apud az akkor elvileg fél vér vagy de ha látszik rajtad akkor mondhatsz akármit Otthon nincs jövőd :(.
2013. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó választ! :) Amúgy azért, kérdeztem, mert nem a szüleim neveltek és magyarok között nőttem fel, de mindig is félcigánynak vallottam magamat. Csak hallottam olyanról, hogy aki félcigány, az a cigányok között ugyanúgy cigánynak szímít, mint aki teljesen az. Pl.: L.L. Juniornak is csak az anyukája cigány,és mégis cigánynak van elismerve...
2013. ápr. 24. 23:14
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

"Nem az szämit, hogy mennyire erzed magad magyarnak ill. romänak"


Itt nem az a kérdés, hogy tisztességes-e a kérdező, de ahhoz, hogy jól érezze magát a bőrében, igenis tudnia kell a származásáról, hogy milyen kultúrával azonosul. Kérdező: valamivel több, mint felerészben cigány vér folyik az ereidben, s ha te közel érzed magadhoz a cigány kultúrát, akkornyugodtan mondhatjuk, hogy igen, az vagy. Az vagy, amivel azonosulni tudsz és akarsz is.

2013. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!