Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apám agyilag kezd megzápulni?

Apám agyilag kezd megzápulni?

Figyelt kérdés

Csak annyit mondhatok amennyit én megtapasztaltam régen (már elkoltoztem) es amit a hugom elmond.


Páromat mai napig nem fogadta el (6év).Egy telefonbeszelgetest leszamitva nem is beszeltek (tehat nem járt hozzánk vasárnapi ebédre). Fél ev utan a paromhoz kotoztem mert nem bortam.tovabb a lelki terrort. Napi szintu volt a kiabálás. Anyukam sokaig bologatott,mert csak apamnak van szava... aztan tavaly elotz karacsonykor haza mentem (elotte valo karacsonyokkor is hazamentem) de elkezdte anyam a regi notat fujni igy ivet kaptam es elviharzottam. Egy evig nem beszeltem veluk. Jobban mondva az eset utan kaptak egy levelet hogy tudjak hol lakom ha akarnak vmit akkor jojjenek ők. Iden dec 21-en anyukam eljott hozzám. Elmeselte hogy kellett ezaz egy év hogy rajojjon sokkal fontosabb neki a lánya mintsem a férje szavara bologasson.Tehat anyut havonta felhivom es levelet irunk egymasnak.


Hugom a fent leirt esemenyek alatt azzal fenyegetozott hogy ongyilkos lesz mert o sem birha elviselni az apankat. Orditanak egymással,kurv.anyázás is van meg minden Oo (az én időmben azert ilyen nem volt...legalabbis en nem kiabaltam senkivel se). Voltak pszcihologusnal. Hugom tobbszor,apamat is behivatta a doktornő. Hugomat mikor megkerdeztem hogy az orvos mit mondott apurol: Zsuzsi az apád hülye. Nyugtatot irtak ki a hugomnak amire egy ido utan raszokott igy kesobb lekellett szoktatni rola (ha nem vette be szedult,lehangolt volt,hányt...stb). Most legujabban apam azt mondta neki hogy majd a barátjának mond olyanokat róla ami elűzi tőle...stb. Minden nap minősithetetlen stilusban beszelnek rgymassal. A batyank az szent es serthetetlen mondhatni apu2.

Hugom mondta hogy multkor annyira felidegesitette hogy azt hitte kiugruk a szive. Erre csak azt tudtam modani hogy ne adja meg joedes apanknak az Isten hogy amiatt kelljen lemennem mert a hugomnak szivinfarktust okoz.

Mi a bánat ez ami az ido elorehaladtával teljesen felorli az idegeit? Ez nem normális,de észre sem veszi hogy hulye! Az orvosnak nem látta be akkor nekunk se fogja. Valaki volt mar igy?


2013. máj. 14. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, megzápult. Nem alkoholista véletlenül?


Megoldás: húgod vedd magadhoz, miért nem fértek el egy helyen hárman is?


Ha húgod már esetleg felnőtt, miért nem költözik el?

2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Iszik alkoholt de nem részegségig meg csak este (nem minden este).Alberletben lakom a parommal. Hugom még gimis, apám es anyám vállalkozok. Anyám mindene a föld (veteményezés,állattartás) Nálam lakna anyám ő itt zápulna meg a beton jungel kozepén. Meg 50 felett, 25 éve a családi vallalkozasban dolgozik..hol helyezkedne el szerencsétlen?
2013. máj. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!