Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ki nekem, ill. milyen rokonom-...

Ki nekem, ill. milyen rokonom-, vérrokonom az, aki az én dédi mamám testvérének az unokája? Vérfertőzés lehetséges lenne-e ha összejönnénk, ill. gyerekvállalásnál?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked unokatestvéred.

A dédmamád és az ő dédszülője testvérek az ő gyermekik vagyis a nagyszüleitek első unokatestvérek, ö neked nagybátyád/nénéd. Mert ha jól értem akkor ő és a te szüleid másod unokatestvérek és te és az ő gyerekei lennétek harmad.

2009. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én is így gondoltam, hogy negyed! Akkor ezek szerint nem követnénk el vérfertőzést, mert az csak másod unokatestvérig lehetséges! Jól tudom??
2009. nov. 4. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
kevés az esély a vérfertőzésre, de ha gyereket akartok egy geneteikai vizsgálatot azért végeztessetek majd el, biztos, ami biztos.
2009. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vérfertőzés első unokatestvérek közt illetve még közelebbi rokonok közt lehetséges.

Nem követtek el semmit ha pl szerelmesek lesztek egymásba és összeházasodtok. Az én szüleim is negyed unokatestvérek és semmi bajunk a testvéremmel. Általában harmad unokatestvértől már nem is tartják a rokonságot.

2009. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a megerősítést! Mi is így gondoltuk, már mindent végignyálaztunk ebben a témakörben, de a kételyt belerakták a szülők a fülünkbe! Már csak a szülőket kell erről meggyőzni, ami nem lesz könnyű! Reméljük sikerül és boldogan, nyíltan szerethetjük egymást baj nélkül!!

Még egyszer köszönjük nektek: M&M

2009. nov. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!