Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogyha egy kapcsolat nagyon nem akar összejönni, akkor azért kár harcolni, mert ha összejönnénk se működne a dolog?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Még sosem harcoltam olyanért ami nagyon nehezen akart összejönni. Sajnos nem tudok életből példát meríteni.

De egyáltalán nem véletlenül mondják azt, hogy olyan szekér után ne fuss, ami nem vesz fel.

Tovább kell lépni, és hidd el, sokkal jobb lesz majd.

2011. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ember küzdj, és bízva bízzál! De csak egy határig.
2011. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül éri meg. Volt olyan kapcsolatom, ami könnyen összejött, mert mind a ketten szimpik voltunk egymásnak és olyan is ahol keményen meg kellett dolgoznom a csajért. Mind a kétféle kapcsolatnak előbb utóbb vége lesz. Gondolom srác vagy, nők ritkán problémáznak ilyesmiért, de ha nincs meg a csaj részéről a maximális vonzalom irántad(főleg külsőre értem itt, de más is hiányozhat), lehet hogy megtudod dumálni a fejét, de a csajban mindig ott lesz egy bizonyos foku hiányérzet. És előbb utóbb olyan pasi után fog menni, akiben megtalálja amit keres. Szóval érdemesebb szerintem olyannal kezdeni, akit vonzasz és ő is vonz téged. Kevesebb munka és valamivel biztosabb kapcsolat.
2011. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Amit nagyon nehezen sikerül elérni, az később rendkivül értékes lehet.
2011. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok.


Szeretek egy srácot, jártunk egy darabig, majd túl zűrös voltam neki, és elhagyott. Azóta próbálok a kedvére tenni, de mégsem sikerült elérnem, hogy visszaszeressen belém.


Tegnap kijelentette, inkább csak barátnak szeretne, teljesen eddig hitegetet, kb fél évig, hogy talán még összejövünk.


Ezek után vélemények? :D

2011. márc. 22. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Egy kapcsolat nem olyan, mint egy munkahely, egy lakás, vagy valamilyen anyagi vagyon, amiért küzdeni lehet, hogy megkaparintsd. Ugyanis egy kapcsolat kölcsönösségen alapul. Ha a másik nem akarja annyira, akkor miért küzdesz? Legfeljebb beadja a derekát, belemegy egy olyan kapcsolatba, amit nem is akart annyira, aztán pár év múlva rájöttök, hogy kár volt. Igen, vannak kivételek.
2011. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hagyd, keress mást!
2011. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Várok még sok-sok választ. Úgy érzem, valahogy a sors se nekünk dolgozott, amikor összejöttünk, akkor még a volt barátom is össze akart jönni velem, ez üldözte el ezt a srácot. Ezt jelenti a zűrös kifejezés.


Mostmár hallani se akar rólam, inkább csak barát, bár 1 hónapja azt mondta, hogy talán még összejövünk, és szeret. Vagyis talonban tartott. Most nyögte ki, hogy inkább legyünk barátok.


Megerősítésre van szükségem, muszáj elfelejtenem, fél éve képtelen vagyok! :)

2011. márc. 22. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zűrös vagy, inkább változz meg előbb. Vagy közben. Ha ennyire kell a srác, akkor ennyi megoldható nem? Mondd a srácnak is ezt. Adjon egy utolsó esélyt, hogy bebizonyits, hogy megváltozhass. Csak akkor változz is meg. Bár nem tudom, mit értesz zűrös alatt? De kiváncsi lennék rá! Talán ird le, hogy tisztán lássunk...
2011. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

66%os : leírtam, mit jelent a zűrös :) Mostanra már nincs a nyomomban a volt barátom, kb 1 hónappal azelőtt szakított velem, hogy ezzel a sráccal öszsejöttem. Majd amikor rájött, hogy barátom van, minden erejével azon volt, hogy szétszedjen minket. És van távolság közöttünk (230 km) így a srác úgy döntött, neki ez nem kell.


Tudja, hogy már nincs a volt barátom, és nyugis az életem (a tanulást leszámítva) de ő mégse szeretné. Hogy miért, nem tudom, nem is akarom megkérdezni, valahogy nem érezném jobban magam tőle.

2011. márc. 22. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!