Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan oszthatom meg, vagy...

Hogyan oszthatom meg, vagy vonhatnám bele a szépen összegyűjtött családfámba a rokonokat?

Figyelt kérdés

Az 1800-as évekig visszavezettem mind a 64 ősszülőmet (6. generációig). Gondoltam jó lenne megosztani a rokonokkal, hátha érdekli őket, csak gőzöm nincs most már hol élnek, kikkel házasodtak (mivel oldalágakkal nem foglalkoztam).

Van olyan oldal a myheritage-en kívül, ahol kereshető ingyenesen az ilyen családfa?


2013. nov. 21. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ritka nevetek van, ott a FB, én 3 ükunokatesót találtam rajta. Valamint a nagyszülők is sokat tudnak segíteni, ha élnek. Nekem pl. a dédnagyapám unokaöccsének a felesége rengeteget segített az oldalággal, meg persze az élő rokonokkal kapcsolatban.
2013. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!