Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám nővérének a lánya ugye...

Anyám nővérének a lánya ugye unokatesóm?! És annak a lánya? Ki Ő nekem és én ki vagyok neki? Lehet köztünk valami? Vagy Ő még közeli rokonnak számít? Köszönöm a Segítséget!

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

ezen én is gondolkodtam, mert unokatesóm gyereke egyidős velem:S és belekeveredtem h ő neki most mim..

viszont szerintem ő még közeli rokon, úgyhogy ne próbálkozz

2009. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...és azért kérdeztem, mert most vallotta be, hogy gyerek kora óta szerelmes belém és hát nekem sem volt soha közömbös...de ez akkor is kicsit gáz így !
2009. nov. 21. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ő a másodunokatesód elvileg, úgyhogy lehet már köztetek bármi...ha a család nem nézi rossz szemmel.
2009. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem lehet köztetek semmi.. Ez még abba a kategóriába tartozik ami közeli rokon.. Én még a harmadunokatesómmal sem merném.. Úgyhogy ne csináld..
2009. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

"Ő a másodunokatesód elvileg"...

Tévedés, majd a kérdező gyereke lesz a másod-unokatestvére.

Mindenképpen közeli rokon, nehogy már szüljön magának egy másodunokatesót! :(

2009. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
te vagy a nagybátyja, szóval szerintem ne!
2009. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!