Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnám felkutattatni a...

Hogyan tudnám felkutattatni a családfámat?

Figyelt kérdés
mennyibe szokott kerülni egy ilyen ?

2013. dec. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy magánnyomozót,felveszi az adataid,őseid adatait-ameddig tudod visszamenőleg-majd elkezdi kinyomozni.Ha van rá 5-600000ft-od,elkezdheted!
2013. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

Én 4 hónap alatt otthon a székemben ülve a neten felkutattam a 64 ősszülőig bezárólag mindenkit. Az 8 dédszülő, 16 ükszülő, 32 szépszülő, 64 ősszülő.

Én csak 2 dolora tervezem igénybe venni majd a profi családfakutatót, az egyik a görög katolikus ősszülőm ágának további kutatására (mivel ott ciril betűk vannak az anyakönyvben) illetve a német betelepítések kikutatására. De ha ügyes vagyok még talán ez utóbbi is menni fog.

Eddig tehát egy forintomba nem került.

2013. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
neten hogy??
2013. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
familysearch oldallal, ha szerencséd van még a szépszülők halálozását is elcsípheted, de ha nem gyakori a családnév, és tudod kb mikor és hol születtek, szinte 100%-osan ki tudsz mindenkit keresni
2013. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az inteneten hiába kutetsz, ha a pld.az egyházak anyakönyvi adatai nincsenek fent.Legegyszerűbb ha magad jársz utánna-ha van elég időd-.A parókiákon szépen utánna lehet nézni a régi anyakönyvekben.
2013. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőkben említett családfa kutató címeken csak angol nyelven dudakozódhatsz.Vajon mikor találsz rá a magyar családok adataira,eltelhet jó pár nap,és még lehet nem is találsz semmit!
2013. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!