Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, hogy anya...

Kitti.1995 kérdése:

Mit csináljak, hogy anya engedékenyebb legyen velem?

Figyelt kérdés
18eves lany vagyok. Van egy 25eves baratnom 1eve vagyunk egyutt a szuleim tudnak rola ki is jon Zsófi anyuval nincs bajuk egymassal. A gond az, hogy Zsófi messze lakik vidéken így távkapcsolat van. Egy héten egyszer találkozunk szombaton es akkor mindig nalunk alszik es vasarnap megy haza. Ilyenkor kielvezzuk azt az egy napot amit egyutt tudunk lenni. Nagyon szeretem szerelmes vagyok. A suliban rontottam a jegyeimen es anya egybol azzal jott h elfelejthetem h feljojjon hetvegen Zsófi tudja h semmi massal nem tud megfogni csak ezzel. Igyekszek a suliban de van amikor egy het alatt nem tudok jo jegyet szerezni. 18eves vagyok azt gondolom h nem ilyennel kene buntetnie. Mit tegyek hogy megengejde h feljojjon?

2014. márc. 31. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

öööö, mondjuk tanulj?


Most komolyan, olyannal büntessen aminek nincs súlya? Csak Zsófi az, amivel meg tud fogni, te magad írtad. Akkor? Simizze meg a buksidat, h de okos vagy kislányom, h elszúrtad ezt a dolgozatot/felelést is?

2014. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, mit kéne tenned.
2014. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha tanulok se engedi már meg a most hétvégét
2014. márc. 31. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a hetveget kulon toltitek.

Szedd ossze magad es tanulj!

2014. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi a fontosabb a jövőd vagy a szerelmed? komolyan 1-2 hétig nem találkoztok.Nagy dolog.
2014. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mit kene tenned? TANULJ! Ha mar latja hogy csinalod es rendszeresen akkor enyhulni fog.
2014. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!