Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A barátaimtól kaptam egy...

A barátaimtól kaptam egy guminőt, de anyának nem merem megmondani. Szerintetek hogy mondjam meg, mit fog gondolni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú

#guminő #14 éves fiú anya
2013. nov. 10. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg egy az egyben: "Anya, a haverok vettem neki egy guminőt, pedig nem én kértem." Szerintem jót nevettek majd rajta. :)
2013. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót fog röhögni rajta. Végül is ez nem a te hibád, hogy ilyet vettek:D
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Öcsém a szülinapjára egy élet nagyságú gumi szamarat kapott, volt ám nagy röhögés :DD még iá-zik is, ha erősebben meglökjük hátulról. Nem voltak felháborodva anyuék se, sőt nagyon sokat nevetünk ezen még most is :)
2013. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon meg akarod mondnai, akkor egyensen mondd meg neki, indulatoktól mentesen és minél rövidebben.


"Anya, a haveroktól kaptam ajándékba egy guminőt. Csak azért mondtam el neked, hogy tudd."


Ennyiből egy normális anya tudni fogja, hogy megbízol benne, és nem játszik a bizalom ellen. 14 évesen teljesen normális, hogy érdeklődsz a nemiség iránt.

Ha pedig tudod, hogy anyukád nem megértő, akkor nem kell neki elmondani, és zárni kell a dolgaidat, a szobádat előle. Ha kutakszik és kérdőre von, akkor helyretenni és harcolni. Épp itt az ideje: hiszen serdülsz. :)

2013. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:
76%
JAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
2013. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én megmondanám,de ha meg egyedül vagyok itthon gondolni foglya(még ha nem is!)hogy szexelek vele vagy stb..
2013. nov. 10. 18:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Megmutadtam neki.nem volt annyira vicces neki.elvette xd
2013. nov. 10. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos fiatal még hozzád a gumilány. Használd inkább a marok-Marcsát.
2013. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fújd fel, vidd vissza nekik, hogy használják egészséggel.


Te meg foglalkozz az igazi, élő lányokkal.


Csak aberráltak használnak ilyen beteges dolgokat.


Biztos nem fog tetszeni neki, hogy ilyen idióta barátaid vannak.

2013. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

osztálytársaim egyik haverunknak(fiú) egy csomag gumit, egy csomag tampont, és egy műbrokit vettek... :D

16/f

2013. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!