Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apasági teszt hol van BP-en?...

Apasági teszt hol van BP-en? Az se baj ha nem drága!

Figyelt kérdés
Apasági tesztet szeretnék csináltatni 3 éves gyerekkel, hol csinálnak ilyet, megbízhatóan?

2014. máj. 10. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Megbízható! A parom es par ismerosom is igy csinalta es olcsobb!


[link]

2014. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! ez se rossz de jeligés, inkább olyat szeretnék ahol igazolnom kell a személyazonosságom és a szakvéleményre is felkerül névvel minden, ez a hivatalos, ezt lehet mutogatni, a jeligéssel akárki papírja lehet, nem?
2014. máj. 10. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyat keress ami megbízható,totál független, és tuti ziher, hogy senki semmilyen ismeretsége nincs jelen az adott cégnél, aki lefizethető lenne.
2014. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolkozol kérdező:)
2014. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok ott van olyan is ami jegyzokonyvezet vagyis tobb fele keppen lehet kerni az apasagit. NEzd meg az oldalt rendesen. Igaz en parom mas h kerte. En csak adtam egy linket segiseg keppen! Mondjuk az is hivatalos papir!! Lattam a papirt!! De remelem talasz jobbat de viszont marha sokba kerul a dns vizsgalat ha birosagon kered v ha a biro keri! Nah mindegy! :) sok szerencset! :)
2014. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyat, amit hivatalosan el is fogadnak, a biróság csináltathat.
2014. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérjél a közjegyzőtől szakértő kirendelését. Azt elfogadják a bíróságon is (el kell fogadniuk).
2014. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akármilyen tesztet csináltatsz - akár jelszóra, akár névre -, az kizárólag a te számodra jelenthet valamit, mert hivatalos helyen nem fogadják el.


Az egyetlen, ami hivatalosan érvényes, az a bíróság által elrendelt vizsgálat, viszont azt neked kell fizetni, ha mégis te vagy az apa.

2014. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem egészen így van, mint már említettem, kérni kell a közjegyzőtől a szakértő kirendelését.


A szakértő névre szóló szakvéleményt ad, és azzal elmehetsz a bíróságra. Ugyanúgy elfogadják, mint ha a bíróság rendelte volna ki.

2014. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!