Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nem lehúzás ez egy picit? 13....

Nem lehúzás ez egy picit? 13. 000 a tankönyvcsomag? (KRESZ)

Figyelt kérdés

Az autósiskolában több, mint 13.000-ért adják a tankönyvcsomagot (tankönyv, tesztkönyv, cd, EÜ tankönyv).

Bookline-on néztem, ha külön megveszem a tankönyvet meg a tesztkönyvet az 4400-ra jön ki. A program megvan netről (A legfrissebb 2012-es, ugyanez van a cd-n is, amit adnak)...

Elég csóró vagyok, szóval rám hiába próbálták tukmálni bent, nem voltam hajlandó megvenni, épp elég a tandíjat befizetni. Megvettem olcsóbban a könyvet, a tesztkönyvet meg feleslegesnek tartom, mert a programban ugyanazok vannak, és még használni is egyszerűbb.

Én gondolkodom rosszul ezzel kapcsolatban, vagy ők akarnak engem felesleges többezerrel lehúzni?



2012. aug. 29. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A 13ezerben benne van a lustasági dij is.

Te mehetsz megveheted,utánajárhatsz,igy olcsóbb.

De aki lusta,az drágábban helyben is megkaphatja.

2012. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az autóssulinak is meg kell élnie valamiből...
2012. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehúzás, ez egy lehetőség. Ha nem kötelező megvenni (miért is lenne az?!) akkor szó nincs ilyesmiről. Én anno kölcsönkért kreszkönyvből tanultam, talán csak az eü könyvet vettem meg. Meg lehet másképp is oldani, ha akarod.
2012. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy tegnap beszélgettem óra előtt az egyik csajjal erről, és kiderült, hogy ő pl azt hitte, hogy ezt kötelező megvenni, és nagyot nézett, amikor mondtam, hogy én mennyit fizettem mindezért...
2012. aug. 30. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem sima lehuzas. Anno 1 eve mikor KRESZ oktatason voltam, a komyveket es a CDt odaadtak 2000 letetert, tehat visszavittem es nem kerult nekem semmibe. Haromszor annyiert adni, hogy van aki azt hiszi kotelezo, lehuzas. Szerintem.
2012. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!