Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti örülnétek neki, ha kiderüln...

Ti örülnétek neki, ha kiderülne rólatok, hogy egy hajdanán nagy múltú nemesi család leszármazotta vagy?

Figyelt kérdés
Nem járna semmi anyagi előnnyel csak a tudattal,hogy az őseid egykoron az ország legnagyobb nemesei között voltak számontartva.

2014. júl. 10. 09:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes információ lenne, ennyi.
2014. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Tökre hidegen hagy. Nem érdekel, mi volt száz -kétszáz éve. A jelen jobban leköt.
2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
A felmenőim lengyel nemesek voltak, nagyon-nagyon gazdagok. Azon kívül,hogy egy baromira leírhatatlan nevet hagytak rám, nem sok mozgat az ügyben.
2014. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%
Én is az vagyok, semmi jelentősége nincs számomra.
2014. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Az anyai dednagyanyam grofno volt. Erdekes, de ennyi.
2014. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
59%

Nagymúltú nemesi család oldalági leszármazottja vagyok, az őseim az ország egyik vezető családja voltak.


Ezzel együtt rám ez semmilyen hatással nincsen, az őseim biztos nagyon jóarcok voltak, de ettől én nem leszek jobb ember.

2014. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

Megmelengetné a tudat a szívemet, hogy ismerem a családom múltját és örülnék neki, hogy több adat, dokumentum, akár művészeti alkotás is rendelkezésre áll ahhoz, hogy ha kedvem van, jobban tanulményozhassam, esetleg a gyerekeimnek tudjak hosszan mesélni, hogy a távoli ősök hogyan éltek, kik voltak.


Ettől nem lenne más a személyiségem, ugyanaz az ember maradnék.

2014. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
22%
Nem örülnék neki :/
2014. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
Minden második ember azt állítja, hogy az ő rokonai nemesek voltak, kb ennyire hihetők is.
2014. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerintem baromi büszke vagyok az üknagyanyámra, aki bárónő volt. Nem azért, mert bárónő volt, hanem azért, mert lelépett a szerelmével, a kazánkováccsal, ami miatt kitagadták. Tényleg! :)
2014. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!