Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Testvérének fogja a kezét? Ti...

Testvérének fogja a kezét? Ti találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

Láttam Facebookon egy idősebb hölgy képét, akinek a fotó életének egy jelentős eseményén készült. Egy teljes fotóalbum volt és az egyik képen egy kb. korban hozzá illő pasassal fogták egymás kezét és álltak egymás mellett, gondolom az esemény kedvéért. Gondoltam, hogy biztos a férje, erre egy kommentben olvastam utalást, hogy a pasi a testvére, de nem tudom ki írta és miért.


Ha tényleg a testvére, nem furcsa, hogy fogja a kezét? Ha igen, vajon miért? ???



2014. júl. 19. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nos, az en esküvőmön keszült olyan kép, ahol egymas kezet fogtuk. En pl az anyósom kezet, o a parom bátyjának kezet, o a párja kezet, az meg a volt feleség kezet, stb.m Mi rossz van ebben? Csak az összetartozást fejezi ki.
2014. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem furcsa nekem. :)
2014. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi furcsa.

A te gondolkodásod a furcsa...

2014. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, mi lenne ebben a furcsa...
2014. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Max Neked, mint idegennek a furcsa, mert Te nem tudtál a két emberről semmit és félreérttetted a fotót. Nem furcsa csak nem erre számítottál azért van benned ez az érzés.
2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a hugomnak random megfogom a kezét. Bármikor :D

Sőt, nem egyszer néztek minket lezbikus párnak. Szeretem a hugom, és ki is fejezem. :)

2014. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!