Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek van esély megtalál...

Szerintetek van esély megtalálni őket?

Figyelt kérdés
Édesapámat 3-4 éves korában fogadták örökbe az a pár akiket, én halálukig "nagymama" és "nagypapa"-ként szólítottam.Én szerettem őket és már kisgyermek koromban tudtam azt hogy ők nem az igazi nagyszüleim.Azonban Júliusban meghalt apám,és én semmit nem tudok az igazi nagyszüleimről csak annyit hogy Zámbó Lászlónak hivják a nagyapámat,Budapestiek (legalábbis apám Budapesten született) és a nagymamám pedig fiatalon szülte meg apámat ezért kellett beadni őt.Semmi más konkrétumot nem tudok.Hol tudnám őket megkeresni?

2014. nov. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi hivatal, egyház... szívesen segítenek ha kérdeződködöl náluk.
2014. nov. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így talán van esély..mert volt örökbefogadás.


Nlunk a. Nagyapam van hasonló, de nehezebb helyzetben. Őt csak neveltek a szülei, nem tudták örökbefogadni, a saját szüleit sem találta meg, csa az anyakönYbpbi kivonatában azereplő anyja neve miatt tudja a nevét, apja neve nem volt feltüntetve.


Nálatok az apukája nevét honnan tudjátok? AnUkájáét? Előző anyákönyvikivonatból?

2014. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jh bocs lemaradt,


A örökbefogadási papírok segítségével juthatsz előrébb

Annál az intézetnél, aol intézték...

2014. nov. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétumot nem tudok...Nagymamám(értsd:Az a nő aki örökbe fogadtam apámat) mondta nekem hogy Zámbó Lászlónak hívják meg apám személyiiratain van feltüntetve mindenhol "Újpest"..Semmit nem tudok.Nincsenek papírok,azt se tudom hogy melyik intézetben volt.Semmi...
2014. nov. 10. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor esélytelen
2014. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, csak el kell indulni valamilyen irányba és kialakul.
2014. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A népesség nyilvántartóban próbálkozz, vagy az anyakönyvi hivatalban. Amúgy miért érdekes ennyire. Igazából nem ítélkezni akarok, meg ilyesmi, de szerintem neked az apukád öriszülei az igazi nagyszüleid, hiszen ők ismerik minden mozzanatodat pici korod óta. Soha nem az igazi szülők a szülők, hanem akik szeretettel felnevelnek, veled vannak ha sírsz és veled örülnek. Ha ezért érzel valami hiányt és akarod megkeresni az igazi gyökereket, én csak megerősíteni szeretnélek, hogy te oda tartozol.
2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!