Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is úgy gondolja, hogy...

Más is úgy gondolja, hogy neten sokkal nagyobb esély van a megfelelő társat megtalálni, mint egy helyben a városban vagy a környező településeken?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor találtam olyan lányt, aki akart is volna tőlem valamit és nekem is bejött, mert rendes, jó fej, kedves stb. volt, jellemre megfelelt, akkor mindig neten jöttt össze, de elég nagy távok vannak itt az a baj. Mégis szerintem érdemesebb egy ilyen távkapcsolatba is belemenni már, mint várni a csodát a szülővárosban, ahol amúgy is eléggé foglaltak már a kedves, jó fej lányok, én meg nagyon válogatós vagyok belsőt nézve, ha egy lány nem kedves akkor már mehet a kukába, már pedig a mai lányok 99%-a elég kegyetlen tud lenni a fiúkkal meg sokszor a saját barátnőiekkel is. Lehhet velem van a baj, de nekem fontos, hogy egy lány jószívű legyen és ne egy buta, agyatlan, szívtelen, kegyetlen, médiamosott tömegtermék.
2013. aug. 1. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

azért több ilyen lány van

de ha te neten találsz ilyeneket, akkor válaszd a távkapcsolatot

lehet hogy neked ez jönne be

2013. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a neten találtam meg a barátnőmet. :)
2013. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy a neten több van, már csak azért is, mert nem vagy EGY településre lekorlátozva.

Itt is foglalt az a minimális szép és csinos lány, a maradék az prasnya vagy öntelt,anyagias felszínes liba akik kellenek a halálnak

2013. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!