Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak a feleségem...

Mit csináljak a feleségem "zsarnok" testvérével?

Figyelt kérdés

Röviden: feleségemnek van egy tesója, akit a pasija teherbe ejtett vagy nemtom mi volt, de terhesen magára maradt. Na most ennek a csajnak megszületett a gyereke és hozzánk költöztette a feleségem, persze az én véleményem nem számít (pedig én vettem a lakást). Na már most e miatt a nő miatt nem lehet itthon már lassan tv-t se nézni, se zenét hallgatni, de már lassan vendéget hívni se. Persze takarításba, főzésbe be nem szállna mert most szült (2 hetes a poronty kb.) ja mert most egy mosogatásba belehalna... nem számítva, h éjjel nm lehet pihenni, mert üvölt a gyerek meg minden tiszta büdös (már bocs).


Mit lehet ez ellen tenni? Feleségem rettenetesen elfogult vele. Váljak el tőle és tegyem ki őket? Már elég tarthatatlan a helyzet.



2014. nov. 9. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
olyan szinten visszataszító a stílusod, hogy csoda, hogy feleségül ment hozzád valaki...
2014. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Neked a te gyereked is büdös lesz. A vendégek meg bizonyára fontosabbak, mint egy családtag. Most szorult helyzetben van a sógornőd, de ez majd változik. Ki kell néha jönni a komfortzónából a család érdekében. Ők testvérek. Ez egész életre szóló kapcsolat. Te férj vagy. Gondold tovább.
2014. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mert a házasság nem egész életre szóló kapcsolat?? a pénzem az persze jól jön, csak ne hagyjanak aludni addig éjjel, amíg a főnököm jól ki nem dob ha el találok rontani vmit, na akkor majd jöhet a sápítozás... van már gyerekünk egyébként, egy kisfiunk, ő is fel merte hozni a haverját játszani, erre jött ez a fúria, h alszik a poronty és hogy merte felhozni a fiam. basszus, ha nem vagyok otthon még a gyereket is helyre rakja. ott egy kicsit elfutott a méreg és mondtam, hogy most már állítson magán (szerencsére párom akkor nem volt jelen).
2014. nov. 9. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy újszülött,hogy a fenébe lehet büdös??Olyan finom baba illatuk van.Mondjuk attól,hogy szült még segíthetne a nejednek.Mások is szültek még sem állt meg a világ.Azért egy pici babát már ne tegyél az utcára.Ültesd le a sogi asszonyt aztán mond meg neki nem hal bele ha a tesz vesz...időnként.Itt neki is alkalmazkodnia kell,főleg neki..de a jó viszony érdekében neked is.
2014. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

A stílusod bicskanyitogató..


Abn igazságos, e ez így nem lehet.

Épp nehéz helyzetben van a sógornőd,2 hetes a gyereke..

Te pedig már a feleségedet is kiraknád, és leválnál?

Azt hiszem a legkisebb gondotok a sőgornő a "poronttyal"


Egyébként a feleségeddel és a tesőjval s le kell ülni beszelni.. Kulturáltan, nem így, ahogy tt, hyg mégis mik atervei..merre gondolkodott, hgy lesz, mert gondolja ugye, hogy mindig nem lakhat ott.

2014. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
De miért nálatok él? Azért a többieknek írnám nehogy már az legyen a normális hogy beköltözik a testvére családjához, és ő akarja megszabni az ott élők életvitelét, a kérdező stílusától függetlenül.
2014. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyen már benned egy kis empátia. Két hete szült és elvárnád, hogy dolgozzon? Egy csecsemő meg némuljon meg és járjon ki a vécére?
2014. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Az a tippem, hogy nincs gyereked még. 2 hetes baba mellé nem szokás vendégséget szervezni, mert nulla immunrendszere van. Nem azt mondom, hogy járkálj lábujj hegyen, de próbálj kicsit megértőbb lenni! Tévét simán lehet nézni, ha a zenét meg hangosan szereted hallgatni, rakj fel egy fülest.


A sógornőd most azért nem segít be a háztartásba, mert a gyerek sokat sír, ő meg keveset alszik, ezért gondolom olyan szegény, mint egy zombi, és próbál akkor pihenni, amikor a baba alszik.

2014. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs, látom van egy kisfiatok. Akkor viszont nem értelek. Gondolom a kisfiatok is sírt, és a többi.
2014. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
23%
Csak 1-2 kommentbe olvastam bele, szóval nem tudom milyen vélemény alakult ki átlagban de szerintem semmi baj nincs ezzel a kérdéssel vagy a stílusoddal. Ha én lettem volna a helyedben megmondtam volna a feleségemnek hogy ne haragudj de ide nem jöhet, nem azért költöttem X összeget erre a lakásra hogy...(amit leírtál). Ha ez neki nem tetszik akkor így alakult. Mert neked tetszik ami jelenleg van? Nem úgy veszem észre. Persze az ember nem csak magára gondol nem önző de ez speciel nálam nem fért volna bele.
2014. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!