Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ha gyapjas eléggé...

Szerintetek ha gyapjas eléggé dús hajam van, akkor lehet valamelyik felmenőm között esetleg néger vagy egyéb rassz?

Figyelt kérdés
Talán valamelyik nagyon-nagyon régi felmenőm lehetett néger vagy valami nem európai féleség,negrid rasszt képviselő személy.Egyébként voltam Szegeden egy magyar anyanyelvű angol tanárnál,aki már bejárta a világ 90°%át majdnem (amerika,ázsia,orosz,ausztrália,...stb)S ő azt mondta,hogy a hajam alapján szerinte valami más,nem európai vér is csörgedez bennem.Ezt az alapján mondta,hogy már nagyon sokféle ember jelleget látott,s ránézésre én nem teljesen európainak nézek ki bizonyos jegyeim alapján.(a szemem egy kissé ferde,mandula vágású,ázsiai rassz szerű,az orrom meg egy kissé széles lapos,ami meg inkább a négerekre jellemző)

2015. febr. 27. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Olyat ismer a tudomány, hogy mutáció.
2015. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

"... lehet valamelyik felmenőm között esetleg néger vagy egyéb rassz? "


Hát az egyértelmű, hogy valamelyik rasszhoz tartozol. :D

2015. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, lehet.
2015. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon a régebbi időkben tudtommal nem volt nagy "néger-hullám" sőt nem is éltek itt (legalábis én így tudom). A négerek manapság "települnek" le. Szal nem tom.
2015. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollegam (feher), akinek volt egy lanya. Mutatott egy fenykepet, egy feher boru, szoke, gyapjashaju kislanyrol. Utana mondta, hogy a kislany apja felig fekete. A kislany nagyapja feher, nagyanyja fekete volt. A kislanyon ebbol semmi sem latszott, kiveve a haja. Szoval igen, lehet.
2015. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, de az is lehet hogy nem néger, hanem valamilyen más barna bőrű nép fülöp-szigeteki vagy ázsiai(a szemed és orrod leírása alapján)
2015. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feketének lenni a nagyon bongyor hajhoz.

Pl.a Demjén Ferenc haja is az.Bár a gyapjastól azért messze van.

És a kunoknak is mongolredős szemük van.

2015. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!