Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lett velem, miért csinálom...

Mi lett velem, miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

apukám néger-anyám magyar de apám már londonban él

és kinem állhatom a cigányokat és a magyarokat, folyton szídom őket, meg azt mondogatom, hogy inkább halnék meg minthogy itt éljek, és mindig az emlegetem, hogy anyukám bárcsak elvetetett volna mert n így nem akarok élni, magyar fiúk sem tetszenek csak 1... de inkább az angol férfik legyen bármilyen ugye miközben magyarországot utálom közben angliát olyan szinten a hazámnak tekintem, nyolcadik végén kiköltözünk és én már alig várom, a magyar történelmet is utálom már hallani sem akarok róla meg töriórán oda se figyelek ellentétben a világ történelemmel és a brit türténelemmel, imádom a teát, meg Holmse-t is, meg egész angliát olyan közel áll hozzám és az angol kiejtésem is olyan mint nekik, velem van baj?



2013. ápr. 12. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincs semmi baj veled. Egyszerűen oda jobban húz a szíved, azt jobban hazádnak tekinted, ennyi. Légy türelemmel, költözz ki és élj boldogan.
2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Veled van a baj, a boldogtalanságod oka benned van, nem az országban, meg a magyarokban, stb. Ha ki fogsz költözni, egy darabig hepi leszel, aztán ott is minden bajod lesz, meglátod, hacsak nem változtatsz a hozzáállásodon!
2013. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa a kérdésed. Nekem úgy tűnik, hogy inkább ki akarod puffogni magad.


Gondolom, itt kicsit kakukktojás vagy, elég kevés a feketebőrű Magyarországon. Az én kisfiamnak majdnem leesett az álla, amikor látott egyet, jót mosolyogtunk rajta a néger pasival.


Sajnálom, hogy nem érzed a hazádnak a mi szép országunkat. Kívánom hogy legyél nagyon boldog Angliában! Remélem, visszatekintve, szép emlékeket őrzöl majd.


Hozzáteszem, hogy én az angolokat találom kirekesztőnek, furcsának, kétszínűnek, de ez csak az én személyes tapasztalatom:).

2013. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

magyarországot sose fogom hazámnak tekinteni, jó emlékeket meg nem fogok róla őrizni különösen az elmult évröl ami egy rémálom volt ez az ország.... ezek az emberek, még az őseim is, senkit sem szeretek

-az ősök fojtom hazudnak nekem

-a "barátaim" átvernek és megaláznak

-mindenki megbámul

-parasztok

-a cigányok meg esküszöm....

2013. ápr. 13. 20:40
 5/18 A kérdező kommentje:
e miatt az ország miatt vagdostam magamat is és mikor beteg voltam fojton arrol beszéltem, hogy ha nem visznek el innen felvágom az ereimet :P
2013. ápr. 13. 20:41
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Vagy troll vagy, vagy pedig el kéne látogatnod egy pszichológushoz. Nem normális hogy néger-magyar létedre mindkét népet utálod és igen benned van a hiba már azért is ha nem tudsz normális barátokat szerezni. Az egyik előttem írónak igaza volt ott se leszel boldogabb hosszú távon ha eleve a származásodat nem tudod elfogadni. So go to the psychologist! Ja és egy Londonban élő ismerősöm mesélte hogy ott a négerekkel hasonló a helyzet mint itt a cigányokkal. Amúgy sok sikert!
2013. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

aha, csak, hogy ez az összehasonlítás egy akkora nagy marhaság, mert ott is vannak cigányok, kis töri óra:

angliában is voltak cigányok de nem engedték be őket a városba és kint tartották őket a városon kívül

én is voltam Londonba 1 hónapot azalatt 10 barátot szereztem , vegyeseket... és ki mondta hogy nem bírnám a négereket? xd az 1 picikét fura lett volna, am meg nekem egyik országgal sincs bajom csak ezzel, lehet én születtem rossz helyre és nem ide kellett volna, sőt biztos! Ha életemben voltak valaha igaz barátaim akkor azok ott vannak még most is skype-ozunk :)

2013. ápr. 13. 22:53
 8/18 anonim válasza:
100%
Nyugi!Nekem apám anyám magyar, én itt születtem, minden ideköt, mégis, sokszor nagyon messzire mennék innen. Elegem van az emberekből, a taposásból, mindenből. Frusztrált mindenki, és irigy. Úgy hallottam, hogy más országokban sokkal nyitottabbak, kedvesebbek az emberek. Azok mondták, akik elmentek. Azok, akik elmentek, nagy többségben hazavágynak, mert minden hiába, az ember csak a saját hazáját tudja ilyen mértékben szidni, és közben nagyon, de nagyon szeretni. Azért a tüneteid kissé túlzottak, szerintem is keress fel egy szakembert mielőtt elutaztok. Inkább itthon, mint kint. Sok sikert :)
2013. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Az elvágyódásod megértem. Én is csak félig vagyok magyar és sokszor érzem úgy hogy nem tartozok ide. De az utálatod nem normális. Jobbik esetben csak a tipikus fiatalkori lázadás, ezen sokan átestek, fiatalabb koromban én is elég sokat utálkoztam meg sötéten láttam a világot, de ennek el kell múlnia. Rosszabb esetben nagyon gyerekes. Egyik ország sem tökéletes. Ha valamelyik nem tetszik, vagy nem illik hozzád, akkor nem kell utálni, hanem törekedni arra, hogy ott élj ahol neked jó és ennyi. Az utálkozással úgysem érsz el semmit, és csak neked rossz. A magyarok nem tehetnek róla, hogy furának találják a négereket, hisz soha nem volt lehetőségük megszoni őket, és ami ritka azt furcsállják az emberek. Na persze sokan képtelenek fejlődni.
2013. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

visszanézve a kérdés picit drasztikus lett, de lehet, csak nagyon ideges voltam mert épp 3 tantárgyból írtunk másnap dogát, talán átkéne fogalmaznom,

magyarán.... képzeljétek el mintha egy kellemes országban élnétek ahol jól érzitek magatokat, aztán egy férreértés miat száműznek titeket egy olyan országba ahol ki*asznak veletek, cseszegetnek titeket, és kilógsz a sorból.... nah én pont ezt érzem :c, a vagdosás meg az volt, hogy új suliba kerültem ahol b@szogattak és kopogtak nekem a busz ablakán stb. tehát már nem bírtam, akkor... mondtam ezeket is, hogy felvágom az ereimet stb.

de férre ne értsétek, még mindig rossz itt :/

2013. ápr. 14. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!