Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Spergel milyen eredetu név?...

A Spergel milyen eredetu név? Német, osztrák vagy zsidó?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Német, osztrák vagy zsidó.
2015. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi, roppant kreatív válasz... Sajnos csak a neten tudok keresgélni, mert családi okok miatt személyesen nem tudok utánajárni, viszont nagyon érdekelne. Néztem a nagy családfakutató oldalakon, de ott jobbára az USA-ba való bevándorlók nevei szerepelnek. Ennek alapján pedig, ezek az országok johetnek szóba. Gondoltam hátha itt valaki találkozott már ezzel a névvel.
2015. márc. 5. 08:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik lehet, siman elofordulhat, hogy zsidot es kereszteny nemetet vagy osztrakot is igy hivnak.
2015. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Zsidó.
2015. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Ugyan miért nullázott le valaki???

Nem a légből kapottan írtam, én ismerek egy Spergel családot, valódi zsidó felmenőkkel, nem is tagadják.

Vagy ott van Spergel Anna színésznő, rendszeres résztvevője a Nyári Zsidófesztiválnak.

De ez most valakinek az érdekeit sérti, hogy ez egy zsidó név? Nem értem.

2015. márc. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Whoopy Goldberg szerinted zsidó, te nagyon tájékozott?
2015. márc. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert nem hasznos a valaszod, mert mint irtam, vaannak kereszteny spergelek is. A kelet-europai zsidok nagy resze nemet vezetekneveket vett fel.
2015. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, nem pontoztam le senkit.
2015. márc. 9. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!