Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A magyar van annyira kevert...

A magyar van annyira kevert nép mint az amerikai?

Figyelt kérdés
Ugye a török kiűzése után be kellett népesíteni az országot, mivel mindössze 3 millió magyar maradt az egész nagy Magyarország területén. A bevándorlók jobbára németek és szlovákok voltak.
2015. ápr. 17. 16:57
1 2
 11/15 tökmindegy... válasza:
A ma élő emberek a Homo sapiens („értelmes ember”) faj, ezen belül a mai ember (Homo sapiens sapiens) alfaj tagjai. Az ember egyfajta ... csak vannak akiknek más színű a bőre és más a képzeletbeli barátja.
2015. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%

Igen az ember egy fajta alfajokkal

Ahány alfaj annyi eltérő kromoszómával


Mindenkinek külön eltérő kromoszómája van aki más fajba tartozik tehát akkor az emberek mégiscsak különbözőek alapvetőleg


De vigyázat mert Józsi képzeletbeli és legjobb barátja pedig a demokrata Tamás aki nem homokos de rongyokban jár és emelett az állittólagos egyetlen és a legjobb barátod miközben egyáltalán nem az

Ki érti ezt

2015. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, te visszaolvastad mit írtál?
2015. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én az 1700as évek elejéig vezettem vissza a családfámat és voltak az őseim közt: szlovákok,németek,lengyelek,ruszinok,flamandok,oroszok,ukránok,stb..

És ez "csak" az elmúlt 300 év. Akkor még nem is beszéltünk a tatárjárásról,amikor szinte az ország lakosságának felét kiirtották a mongolok. Aztán meg jöttek a törökök.

Gondolom,hogy amíg az Uráltól idáig vándoroltak a magyarok,szintén keveredtek az útba eső népséggel.

Aztán a Kárpát medencébe is asszimiláltak néhány szláv elemet,mivel előtte a Morva-birodalom uralta ezt a területet.

2015. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én az 1500-as évekig tudom visszavezetni a családfámat. Könnyű dolgom van, mert javarészt nemesek. És összesen két az ezer hatszázas években volt egy német nevű. Illetve egy dédanyám neve szász. Bár ő már magyar volt. Tehát abból a sok emberből emberből akit belátok az 1500-as évekig, 2 ember van, aki német. Mindenki más magyar. Nyilván ilyen Amerikában nem nagyon van.
2015. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!