Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Molnár a vezeték nevem kellene...

Molnár a vezeték nevem kellene félnem a gúnyoktól?

Figyelt kérdés
Molnár a vezetéknevem . A Molnár ugye egy foglalkozás, méghozzá elég parasztos . Nem tudom észre vettétek-e de nagyon rászálltak erre a névre . Lehet zsidó ? Lehet cigány? Egyébként magyar név . Na mindegy ezek után félnem kéne gúnyoktól ? Mit gondoltok ? Nem veszem magamra mert büszke vagyok a nevemre , csak még is . Eléggé érzékeny vagyok mostanában és egy kis lelki felkészülés ha még is megtörténne . Válaszotokat előre köszönöm !:)

#név #roma #zsidó #gúny #parasztosmunka
2015. máj. 3. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek jó pár Molnárt, általános iskolában, középiskolában is volt ilyen nevű osztálytársam (és ugye ez a korosztály eléggé szeret viccelődni a másik nevével...), de soha egyiküket sem érte ilyen gúnyolódás. Egyébként a molnár egyáltalán nem parasztos.
2015. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én vezetéknevem Szántó. Ennél parasztosabb már nem is lehetne, de még soha senkinek nem jutott eszébe emiatt gúnyolni és semmilyen hátrányos megkülönböztetés nem ért.

Ne legyén paranoiás.

2015. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A "goodprincess" miatt hamarabb fognak csúfolni...kivéve ha 8 éves kisjány vagy
2015. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem kell ettől félned.


Ha valakit gúnyolni akarnak, úgyis megteszik, és találnak majd rajta fogást.


Viszont ne légy túl érzéken, mert megérzik is kihasználják. A nevedtől függetlenül.

2015. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Nekem is Molnár a vezetéknevem, de még sohasem kaptam emiatt bántást! Szerintem nem kell aggódj! :)
2015. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is ismerek több Molnár-t is, sosem láttam, h csúfolták volna őket. Én Varga vagyok, ez is foglalkozás, ez is lehet "parasztos", gyakori is, mégse csúfoltak sosem
2015. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha ki akarnak gúnyolni, akkor kigúnyolnak, a név nem számít.
2015. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy emiatt fognak gúnyolni (cifrább vezetéknevek is vannak), aki pedig gúnyolódni akar rajtad, az úgyis talál valamit, nem a neveden múlik. Nekem is vannak Molnár ismerőseim, sőt, ha minden igaz, nem túl sokára én is Molnár leszek! :)

De egy kicsit azt megértem, amikor a Szopó nevűeket csúfolják. Nem értek vele egyet persze, de tényleg lehet gúnyolni.

2015. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az én vezetéknevem Kovács. Az is elég parsztos. De szerintem senki normális ember nem fog a vezetékneveden gúnyolódni.
2015. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!