Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatom meg az apámat?

Hogyan találhatom meg az apámat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kb.ez az 1000. ilyen kérdés de eddig nem találtam olyat ami segíthet.Annyit tudok hogy anyukám meghalt mikor 4 éves voltam és apukámnak úgymond nem kellettem ezért ilyen árvagáz szerűsègbe kerültem.Ahonnan a nevelő szüleim örökbefogadtak.Honnan tudnék érdeklődni apám felől?
2015. máj. 17. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi ezt az oldalt már néztem
2015. máj. 17. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem simán a gyámügyön keresztül, hisz ahhoz, hogy örökbe tudjanak téged adni, apukádnak le kellett mondania rólad, amit a gyámügyön kellett megtennie, szóval én ott próbálkoznék :)
2015. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lemondott rólad,és most te akarod megkeresni ?

szivességet teszel magadnak,ha nem teszed. Nem lebeszélni akarlak,de ha lemondott rólad,gondolom nem érdekelted annyira,hogy most a nyakadba ugorna,ha esetleg megtalálnád..

2015. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2-es köszi:) 3-as azért szeretném megtalalni mert meg akarom tőle kérdezni hogy miert mondott le rólam.Meg van egy örökletes betegségem és ezért kell megtalalnom
2015. máj. 18. 07:04
 6/14 anonim ***** válasza:

"mert meg akarom tőle kérdezni hogy miert mondott le rólam"



Erdekes igy kivulallo szemmel, hogy minden elhagyott gyerek ezt akarja tudni.


A helyzet az hogy erre szerintem nem fogsz valaszt kapni.

2015. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os miért ne kapna választ ha sikerül megtalálnia?? csak esetleg a válasz fájdalmas lesz a kérdezőnek... erre fel kell készülnie lelkileg, de én úgy gondolom örökbe fogadó szülőként, hogy természetes, hogy egy örökbe fogadott gyermeket érdeklik a miért-ek... az én fiamról se azért mondott le a szülőanyukája mert baromira nem érdekelte mi lesz vele , hanem mert nem volt más választása... olyan körülmények között élt (él), hogy vagy megtartja és az utcán élnek - elveszi a gyámügy tőle és intézetbe kell majd a gyereknek felnőnie, vagy ad neki lehetőséget egy normális életre - ő ezt választotta a gyermeke érdekében! nem szeretem mikor általánosítják az örökbe adókat, hisz amíg nem látsz bele miért tette ezt a szülőanya ne ítélkezz! ugyanez érvényes az örökbe adó apára is!

kérdező én szorítok neked, hogy megtaláld és reméljük, hogy olyan választ kapsz amit meg lehet bocsátani...

2015. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem itelkeztem. egyszeruen azt gondolom hogy nincs mindig valasz, plane nem olyan amit a gyerek hallani akar.
2015. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) szerintem is ez normális dolog hogy az örökbeadott gyerekek többsége tudni szeretné a válaszokat..nem arról van szó hogy n szeretem a nevelő szüleimet de mégsem ugyanolyan mintha az igaziak lennének.nem kell félreérteni hálás vagyok nekik nagyon:)
2015. máj. 18. 16:31
 10/14 Csontra válasza:

Ha szeretné megtalálni tegye azt. Valamint nem tudhatjuk, hogy mi volt az oka annak, hogy ő árvaházba került. Elég nehéz lehetett az apjának az is, hogy a felesége meghalt, szóval bármi történhetett.

Remélem sikerrel jársz és eredménye is lesz.

( bár ezzel a kommental nem igazán segítettem )

2015. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!