Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Győrben hol találok olyan...

XAnubisx kérdése:

Győrben hol találok olyan helyet, ahol családfa kutatással foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék a családi nevem eredetére.

Közösségi oldalon találtam már rokonokat, akiket én eddig nem ismertem, de édesapám igen.

Interneten viszont csak egy személyt találtam és ő róla se tudni sok mindent.

Őt Illek Vince néven találtam, azt hiszem ő volt Buda első Plébánosa. ( ez az én családi nevem is.)

Előre is köszi a válaszokat !


2015. jún. 3. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd ki ide is,hátha van valaki a csopiba aki tud segíteni: [link]
2015. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2015. jún. 4. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán első körben érdemes körbenézni, hogy van-e valaki aki mondjuk egy kicsit korábbról már sikerült követnie a családfa egy részét.


Talán segít:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !
2015. jún. 6. 00:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Győrben, gondolom, éppen a számítógép előtt ülsz. Nos, annyit kell tenned, hogy nem állsz fel a gép mellől, hanem nyitsz egy böngészőt. Máris egy lépéssel közelebb kerültésl, pedig nem is indultál el. :))
2015. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de mint azt láthattad a feltett kérdésemnél leírtam, hogy mit és mennyit találtam a Neten. :)
2015. jún. 20. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!